Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 és Outlook 2013...

Windows 10 és Outlook 2013 Guruk! Az a helyzet, hogy kaptam egy levelet, ami tartalmaz egy nagyon fontos mellékletet de nem tudom megnyitni, miért?

Figyelt kérdés

Nos egy kis kiegészítés: ez egy lementett névjegyköteg,.pst kiterjesztésű.Levélmellékletként nem tudtam megnyitni, letiltotta a drága. Átnéztem semmilyen más beállítást nem találtam, aminek a ki/vagy bekapcsolásával meg tudnám nézni.

Ezt hagyván, pendrive-on megkaptam az anyagot, de így sem tudom megnyitni, annyit ír ki, hogy csak az Outlook programmal lehet megnyitni, és ennyi. Semmit nem csinál.



#Outlook #windows. win10
2015. szept. 25. 11:05
 1/6 Lajos54 ***** válasza:

Igen, ezek a .pst fájlok nem olyanok, mint mondjuk egy .doc fájl, amit simán megnyit a Word.

Csak az Outlookon belül lehet megnyitni, de ahhoz megfelelő helyen kell, hogy legyen a fájl.

Ha ezt elolvasod FIGYELMESEN, egy kicsit közelebb jutsz a megoldáshoz:

[link]

2015. szept. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hmm. Megvolt, jelszóval védettként kaptam meg.NA most beírtam, így azt írta hogy üres fájl,nincs itt semmi.

Gondolom akkor ennek így annyi.

(A segítségedet köszönöm, hasznos volt.)

2015. szept. 25. 12:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy azért a fájlméretből kiderül, hogy van benne valami vagy sem. Ha 0 vagy néhány kilobájt, akkor valóban üres. Ha több megabájt, akkor csak van benne valami.
2015. szept. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy még a fájl tulajdonságait sem látom/nyithatom meg. Csak annyit hogy érkezett, itt van csatolmányként, ennyi látszik a fejlécben.
2015. szept. 28. 13:42
 5/6 Lajos54 ***** válasza:
Lemented a fájlt egy új mappába, majd a mappa tulajdonságainál beállíthatod, hogy mindent mutasson. Egyébként a pst fájlok általában csak néhány kilobájtosak.
2015. szept. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lajos54 ***** válasza:
Most nem 2013-as Outlook van az előttem lévő gépen, de majd holnap megnézem, hogy miként kell, de úgy emlékszem, hogy az ilyen fájlokat az outlookban importálni kell, azután lehet megnyitni.
2015. szept. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!