Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Utorrentie. Exe avagy egy...

Renji7575 kérdése:

Utorrentie. Exe avagy egy program ami blokkolja a torrentet?

Figyelt kérdés
Amikor elindítom az Utorrentet akkor a fent említett program is elkezd vele futni.. az utorrent memória fogyasztása általában 10k-70k környékéig kellene hogy felugorjon.. az utorrentie.exe-vel pedig felugrik 200-700k környékére is ami jelentősen terheli a gépet.. rágoogle-ztam és elég sok mindenkinél fent áll a probléma.. észrevettem hogy ez a program bizonyos időközönként bezárja magát aztán megint elindul.. így ennek köszönhetően az adwcleaner-el sem tudtam kiszurni a programot.. A windows reinstall felejtős. ötletek?

#vírus #memória #program #utorrentie #utorrentie.exe
2015. szept. 25. 11:43
 1/10 anonim válasza:
100%

Üdv!

Alt+Ctrl+Delete -> utorrentie.exe -> jobb gomb, fájl helyének megnyitása -> ez a utorrent mappába irányít, azon belül az updates-be és ott kitöröltem a cuccost, majd egy másik mappában is megtaláltam, azt is töröltem... Nem tom mi sül ki belőle, de egyelőre nem jött újra elő. Egyébként semmi jót nem olvastam erről a fájlról...

2015. szept. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én azt vettem észre hogy amint kitörlöm 10másodperc elteltével újra ugyanottvan a program.. de ha magával a patch mappával csinálom ezt az is helyreáll.. nagy sunyiság van itt
2015. szept. 27. 14:14
 3/10 anonim válasza:
100%
Igen, sajnos igazad van! Most azzal próbálkozom, hogy kivettem a pipát az automatikus frissítésből és az anonim infó küldésből, hátha... :S
2015. szept. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Így van, nekem is ette a RAM-ot, de ki kell venni a pipát a frissítések mellől. Akkor talán mréséklődik.
2015. dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a probléma nálam is jelentkezett. Kitöröltem az update mappából én is ezt a fájl, de amint elindítottam a bittorrenet, újból ott volt az update mappa benne az utorrentie.exe-vel....én úgy oldottam meg, hogy egy korábbi verziót raktam vissza, és így működik:)
2016. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Van egyszerű megoldás:


Eszközkezelőben kilövöd a kapcsolódó folyamatokat; kettő darab szokott lenni. Megkeresed az utorrentie.exe mappáját a gépen. Ez egyébként a C:/felhasználók/saját neved/AppData/Roaming/utorrent/updates/(itt jön egy mappa, jelenleg a 3.4.5.sokszám nevű) mappában tanyázik. Rendszerfájlok és rejtett mappák megjelenítését engedélyezned kell.

Törlöd a kérdéses exe fájlt.

Csinálsz egy üres txt fájlt, majd átnevezed utorrentie.exe-re. Figyelj, hogy ha az ismert fájlkiterjesztések rejtve vannak, akor txt marad a vége és az nem működik! A mappa "keresés és nézet" beállításaiban tudod mind a rejtett mappákat-rendszerfájlokat, mind az ismert kiterjesztések megjelenítését előcsalni.

Ezután a fájlodon jobb katt, tulajdonságok, biztonság, speciális fülön az örökölhető engedélyek elől ki kell venni a pipát (módosítani az engedélyeket úgy, hogy senki ne férhessen hozzá). Leokéz, windows hisztit tudomásul vesz és kész. Legközelebb, mikor az utorrent újra generálná a kérdéses exe progit (mert hiába törlöd, ezt fogja tenni!!), ott a kamu txt fájl, amit nem lehet módosítani, hiszen letiltottad. Ágyő, utorrentie :)

Van még egy regisztrációs adatbázis módosítás, amely nem engedi futni a nyavajást. Biztonság kedvéért ezt is megcsinálhatod:


Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer] "DisallowRun"=dword:00000001 [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer\DisallowRun] "1"="utorrentie.exe"


ezt az egészet egy üres txt fájlba másolod, átnevezed .reg kiterjeszésűvé, elmented (a hisztivel nem törődve), dupla katt, elfogad és kész.


Remélem segít mindenkinek :)

2016. febr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os! Köszi, én is ezzel szívtam, így sikerült letiltani! Köszi :)
2016. márc. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi nekem is működött bár mostanra már 16gb rammal boldogulok nem igazán oszt szoroz a dolog
2016. okt. 6. 12:37
 9/10 anonim válasza:
6-os! Hatalmas respekt :)
2018. febr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 prado09 válasza:
Chytarael köszi működik :)
2020. jan. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!