Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell számítógépről...

Hogyan kell számítógépről hangot felvenni digitálisan és jól?

Figyelt kérdés

Számítógépről szeretnék hangot felvenni (pl. netről elindított zenét, amit nem lehet letölteni), de egyetlen programmal sem sikerül, valószínűleg csak én vagyok analfabéta ehez szóval tudtok segíteni?

Ja és nincs hangkártyám, csak az alap windows hang amit a Fraps simán felvesz egy játékból, de asztalról sehogy sem sikerül ugyanez egyetlen programmal sem.


A válaszokat előre is köszönöm.



2015. szept. 25. 11:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Jézusom... Senki ne válaszoljon erre a kérdésre. Most jöttem rá, hogy a Fraps-al lehet az asztalról is rögzíteni és felveszi a hangot is.
2015. szept. 25. 12:02
 2/4 anonim ***** válasza:

Számítógépen minden hang digitálisan van. Ami a hangszórón megszólal az egy DA konverteren megy át.

A jet audio lejátszónak van felvétel funkciója is.

[link]

2015. szept. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, vágom, hogy digitális... úgy értettem, hogy nem külsőleg (mikrofon, hangrögzítő telefonon, diktafon, stb.), hanem belül vagyis ugye programmal, de már sikerült megoldani a Fraps-al, igaz, hogy Gb méreteket rögzít, de valamit valamiért...
2015. szept. 27. 12:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt nem ismerem de elég rémisztő az a méret. A jetaudio felvevőjével akár mp3-ban is felvehető a hang ami messze nem GB. De beállítástól függően vételezhető vele wav vagy flac formátumba is.
2015. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!