Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Teljesen meghalt, mit tegyek?

Teljesen meghalt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagy segítségre lenne szükségem. Nemrég megpróbálkoztam a Cyanogenmod telepítésével. Bootloader kinyit, root, busybox, Clockwork Mod, és megpróbáltam telepíteni. Installation aborted (Status 7). Utánanéztem, kijavítottam a Status 7 errort, de utána sem akarta feltelepíteni. Megnéztem, hogy ilyenkor mit kell csinálni. Wipe-oltam ezeket: Dalvik cache, system, system cache, data. Utána újraindítottam a telót. ÉS megállt ott, hogy kiírja: Sony Ericsson. Aztán semmi. Ugyanaz marad, ugyanazt írja ki. Megállt a kezdő Sony Ericsson logónál. Valaki meg tudná mondani, hogy hogyan javíthatnám meg? Sony Ericsson Xperia Arc S LT18i



2015. szept. 25. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
bootloopba van, mert gondolom rosszl lett feltelepítve. Telepítsd megint a cyan-t.
2015. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nem lehet megnyitni még a recoveryt se
2015. szept. 25. 21:31
 3/11 anonim ***** válasza:
akkor telepítsd gépről.
2015. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és esetleg egy linket tudsz adni, hogy hogyan kéne? ne haragudj de abszolút kezdő vagyok
2015. szept. 25. 21:45
 5/11 Vida Bence válasza:
Wfhzfadbra6tgí
2015. szept. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Told vissza a gyári kernelt flashtool-al aztán rakj rá egy normális romot. Amivel meg megszívtad felejtsd el.

FIGYELEM: FŐZÖTT KERNELRE SOHA NE RAKJ GYÁRI ROMOT MERT MEGSÜL A TELEFONOD!

2015. szept. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm #6 :) Még azt szeretném megkérdezni, hogy főzött kernel alatt mit értünk? Honnan tudom, hogy nem került rá valahogy főzött kernel? H
2015. szept. 26. 12:13
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm #6 :) Még azt szeretném megkérdezni, hogy főzött kernel alatt mit értünk? Honnan tudom, hogy nem került rá valahogy főzött kernel? Ha főzött van rajta, hogy kell leszedni? Egyáltalán honnan tudom, hogy tutira gyári kernel van rajta?
2015. szept. 26. 12:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Elvileg a gyári rom tartalmazza a kernelt is. egyes szutyok romokhoz custom kernel kell (ezt flashtoolal fel kell rakni előtte meg ugye unlock bl).


[link]

2015. szept. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha csak recovery-ból tetted fel a romot told újra flash tool-al vagy PC Companion-al és akkor jó lesz minden.
2015. szept. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!