Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a winyómnak?...

Mi lehet a baja a winyómnak? Teljesen meghalt?

Figyelt kérdés
Van a gépemben egy 160 Gb-os winchester. Ma reggel, kapcsoltam be a gépet, és a "windows betöltése" résznél megállt. nem ment tovább. Próbáltam újra telepíteni, de amikor indítanám a telepítőt, ahol kiválaszthatnám a nyelvet, ott csak sima fekete képernyő, és látszódik az egér. Nem megy tovább. Van valami megoldás erre, vagy beadta a kulcsot végleg?

2015. máj. 17. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel "elkezdte" betölteni a Windows-t, ezért valószínűleg még valamennyire működőképes, lehet hogy más alkatrész,pl. memória hibásodott meg. Nem tudom hogy melyik fázisban kell nyelvet választani, de ha telepítés és partícionálás előtt, akkor valószínűleg más alkatrész is hibás lehet, pl. memória, mármint ha boot dvd-ről lefagy...
2015. máj. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van egy másik, 40Gb-os vinyóm, most az van bent, arra tudtam telepíteni, meg megy vele (csak már az is nagyon a végét járja, csörög, zörög, meg lassú). A nyelvválasztás úgy van, hogy boot menüben kiválasztom, hogy DVD-ről bootoljon, betölti a fájlokat, és egyből fekete kép, az egér mozog, de más nincs. És ha visszadugom azt a 160-asat, akkor megint nem indul el a gép, meg a telepítő.
2015. máj. 17. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!