Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik szoftvert telepítsem...

Melyik szoftvert telepítsem windows 10-hez?

Figyelt kérdés

Van egy Acer Aspire V3-571G laptopom, amihez külön nem adtak ki windows 10-es drivereket, viszont a 7-8-8.1 driverek is kompatibilisek ha minden igaz.

Melyik windowshoz kiadott drivereket telepítsem, melyikkel kompatibilis leginkább? 7 - 8 vagy 8.1?



2015. szept. 26. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne telepíts drivereket! Windows Update leszedi kilenc tizedét. Csak nyomkodd a frissítést. Amikor már nincs több eszözkezelőben megnézed mi maradt ki (!jel háromszögben) és telepíted azoknak a Windows 8.1-es drivereit. 98%, hogy kompatibilis a driver
2015. szept. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a legtöbb drivert automatikusan megtalálja, de akad amit nem, pl memória kártya olvasó, aminek a 8.1-es drivere van fent, viszont először mikor beraktam a memória kártyát, nem olvasta be, majd pár másodperc után kaptam egy kék halált, majd utánna már működöt.. Ezért gondoltam, hogy lehet más windows verzióhoz kiadott driver jobb lenne
2015. szept. 26. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!