Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik-e olyan magyar nyelvű...

Létezik-e olyan magyar nyelvű könyv amiből a Quantum GIS szoftver használatát lehet elsajátítani? Ha létezik, akkor mi a címe és hol lehet beszerezni?

Figyelt kérdés

Valamelyik 2.x verzió alapján íródott könyv érdekelne. :-)


A segítséget előre is köszönöm!



2015. szept. 27. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Valami van azért:

[link]


Ha viszont szakmailag komolyabb környezetben is fogsz dolgozni, akkor érdemes az ArcGis-re is rágyúrni, ahhoz is találsz jópár magyar oktatóanyagot a neten.

2015. szept. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mintha nem használtam volna a Googlet. Én is használtam már a Google keresőjét, sikertelenül. Se akkor, se most nem találtam megfelelő könyvet.
2015. okt. 1. 07:59
 3/5 A kérdező kommentje:
Az ArcGIS-sel egyetlen probléma van: kereskedelmi szoftver. Magyarán fizetős. Nekem pedig nincs pénzem. Legalábbis annyi pénzem nincs, hogy mindenféle szoftverre elő tudjak fizetni. :-(
2015. okt. 1. 08:01
 4/5 curta9 válasza:
ArcGIS-hez tudtok magyar nyelvű könyvet ajánlani?
2016. febr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt találsz pár leckét:

[link]


Régebbi verzió bemutatása:

[link]


Arcpad használata pda-n:

[link]


Stb, stb, van még...tessék már használni azt a rohadt guglit.

Egyébként erre is van orvosság, de nem fog szembejönni az első letöltőoldalon. De ezt is csak hallottam valakitől.

2016. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!