Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Silent Hill játékot az első...

A Silent Hill játékot az első részével érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés
Ugyebár több részes a játék és nem tudom hogy az első részével kezdjem vagy a legújabbal. Szóval a konkrét kérdés az lenne hogy a sztori a részeken át folytatódik? Valamilyen módon kapcsolódik a legújabb rész az elődeihez ami miatt az előző részeket is ki kéne játszani vagy nem?

2015. szept. 28. 09:22
 1/2 anonim válasza:
Én a 2. résszel kezdtem mert tudtam hogy az nem kapcsolódik az elsőhöz (és a története is érdekelt), de például a 3. rész az elsőhöz kapcsolódik nagyon szorosan, azt például nem fogod érteni ha nem játszottad ki az elsőt. A többi játékot még nem ismerem annyira, de az Origins például sequel, azzal nyugodtan kezdheted, de én azt javaslom hogy kezd az elsővel vagy a másodikkal, főleg ha megakarod ismerni a történetet.
2015. okt. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az attól függ mennyire bírod a régi játékok hangulatát, sok éve annak már hogy én először végig vittem az első részét és egyszerűen beleszerettem vele a "Silent Hill világba". PS-re van meg minden része. Kockás is sötét is, de ugyanakkor hátborzongató és mint minden részében nagyszerűek benne a hangok. Szerintem ha egy igényes gamer, kocka vagy úgy általában szereted is ezt a fajta stílust érdemes a legelsővel kezdeni. Meg persze ez ad egy alapot az egészhez.
2015. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!