Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Ubuntunak nem kéne túlélnie...

Az Ubuntunak nem kéne túlélnie ha egy másik PC-be tesszük a feltelepített rendszert tartalmazó HDD-t?

Figyelt kérdés

Core i5-ös gép 2nd gen SandyBridge Intel HD3000 VGA-val. Fut az ubuntu hibátlanul. HDD ki, be egy másik gépbe. Core i5 3rd gen Ivy Bridge Intel HD 4400 VGA.

A bejelentkező képernyőnél meghal, tovább nem mehetek. Még a jelszót se tudom már beírni. Hibaüzenet nincs.


Anno megcsináltam kb ugyanezt Win7-tel és semmi gond se volt. Azt új gépben magától felrakott egy csomó drivert és ment tovább.


2015. szept. 29. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem mindig igaz.De van amikor sikerül,van amikor meg nem.
2015. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Továbbá ez rengeteg dologtól függ. Ha kézzel telepíted (expert mód) akkor kiválaszthatod, hogy csak az adott géphez szükséges dolgokat telepítse vagy általánosan. Utóbbi esetében jó szerencsével működni is fog...
2015. szept. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

semmi expert mód nem volt install dvd be és install ennyi minden alapon. és ez a vége. ráadásul intel i5-ről álltam át i5-re. mi lett volna ha intel amd váltás lett volna?


Azóta kipróbáltam uezt egy win 8-al is. le se szarta a váltást ment minden tovább.háttérben driveret keresett telepített egy restart és ennyi.

2015. szept. 30. 08:37
 4/4 anonim ***** válasza:
épp erről beszélek. mezei "júzernek" azt telepíti csak fel, ami az adott géphez szükséges így nem pazarolja fölöslegesen az erőforrásokat olyan hardverek támogatásával ami nincs is a gépben. erre mondtam: expert módban van lehetőség szélesebb körű támogatottság telepítésére
2015. szept. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!