Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Két külön feltelepített...

Két külön feltelepített whinscesterem van az egyik windows 7es, a másik freedommal, ha ki húzom freedomost, akkor lesz e baja annak a 7-nek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A freedom alatt ugye a Free Dos-t érted? A Winnek nem lesz semmi baja.
2014. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen,nos egy párszor csináltam,hogy a 80gb-ost ki vettem és amikor a (win7)200gb.os vinyót elindítottam akkor bejött ilyen kék háttér és elkezdet valamit százalékolni de gyorsan aztán semmi..jó párszor el játszotta ezt és nem tudom hogyan lehet ezt megjavítani?
2014. máj. 28. 21:01
 3/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Abban az esetben lehet baja a win7-nek, ha a win7-hez szügséges rendszerfájlokat a win7 telepitésekor a második HDD-re pakolta (A win7 telepitéskor létrehoz egy 100 MBájtos - 2 Gigabájtos particiót, amire a számára fontosabb infókat pakolja).


Nézd meg a lemezkezelésben (Keresés : diskmgmt.msc ), hogy azon a HDD-n amelyken a win7 van hány partició található, ha van rajta az elején egy kicsi 100 megás - 2 Gigás partició akkor elvileg simán kiszedheted mellőle a második HDD-t. (Illetve nézd meg a második HDD-t, hogy van-e rajta "bootmgr" file, illetve "Boot" mappa, mindkettő rejtett, ha van akkor az azt jelenti, hogy itt vannak a win7 inditófájlai, ha kiveszed akkor a win7 nem fog beindulni)


Ha a második HDD-re pakolódott telepitéskor a win7 rendszerfájlai akkor, azt csak újratelpitéssel oldható meg. (Megpróbálhatod a másolást, meg a javitást, de ha nincs meg a 100 megás - 2 gigás partició, akkor úgysem lesz jó)


Sok sikert.

Üdv.

2014. máj. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!