Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha most az "illegális" tehát...

Ha most az "illegális" tehát nem az eredeti windows 8 van meg, ingyen, tudom frissíteni a windows 10 re?

Figyelt kérdés
2015. szept. 30. 14:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Igen.De tiszta telepítés ajánlott.(törölj mindent és mentsd a fontosabb adatokat)
2015. szept. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Én szeretnék törölni mindent, mivel leginkább csak játszok, és emlékek nincsenek ezen. Ezzel nem törlök valami olyan dolgot, ami azt váltja ki, hogy nem indul a számítógép? (Még soha nem csináltam ilyet). [link] És ha jól tudom innen kell letölteni igaz?
2015. szept. 30. 14:32
 3/28 anonim ***** válasza:
én még várnék a windows 10-el ha csak játszol..
2015. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Nézz utána a tiszta telepítés, a boot cd készítése, és a windows telepítése videóknak a Youtube-on !

Nem olyan egyszerű ez elsőre. :)

2015. szept. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
A boot cd alatt mit értesz? Miért kell?
2015. szept. 30. 14:45
 6/28 anonim ***** válasza:
Valamiről fel kell telepíteni a rendszert, nem ?
2015. szept. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Hát, letöltöm a micrososft oldalról a programot, elindítom, bla bla bla és kész nem?:D
2015. szept. 30. 15:00
 8/28 A kérdező kommentje:

Vagyis ez a videó ezt mondja:

https://www.youtube.com/watch?v=sr4txcXtd-4

2015. szept. 30. 15:02
 9/28 anonim ***** válasza:
Abból frissítés lesz, és nem tiszta telepítés.
2015. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Boot CD:A telepítést nem a rendszer alatt kel végezni hanem a rendszeren kívül.Ezért ha oprendszert telepítesz akkor szükséged lesz 1 bootolható lemezre vagy pendrive-ra(inkább).Amiről majd tudod telepíteni.

Telepítés ellőt:Nézd meg hogy van -e a hardwarek-hez driver.Addig nem is kezdj bele.Ha van akkor letöltöd az MS oldaláról a képfájlt.Ha lemezről akarod telepíteni akkor IMBBurn-nel kiírod képfájlként.Ha pendriver-ról akkor Rufussal rá rakod(a munka nagy részét a program elvégzi).

Telepítés:Bebootolsz DVD Rom-ról/Pendrive-ról.(meg kell keresned azt a funkció gombot ami előhozza a "Boot Device-t" majd rányomsz arra amelyikről szeretnél bootolni)A telepítés Next-Next-Finish elvű pár újraindítással meg partíciózással.

Telepítés után:Felrakod a driver-eket majd felraksz 1 virusirtót és amit akarsz.

2015. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!