Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » World of Warcraft-ba melyik a...

World of Warcraft-ba melyik a legjobb szerverek, faj, kaszt, hátas, questek, talent, stb?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
a wowban semmi se jó minden idők legrosszabb játéka
2010. márc. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

21:54


Legrosszabbnak nem mondanám, hidd el, játszottam már rosszabbal.

Amúgy szerintem sem egy jó játék, max. fél évig köti le az embert.

De mivel nem ez volt a kérdés:

1. Nem mondtam, hogy eredeti vagy tört szerver érdekelne-e

2. A legjobb elég relatív, nekem (ha játszanék) lehet az x tetszene jobban, neked meg az y.

2010. márc. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mind1 nekem ,hogy tört vagy eredeti
2010. márc. 14. 22:41
 4/5 anonim ***** válasza:

elősször próbáltam a kérdést megérteni de sajnos nem sikerült Oo elősszöris a "melyik a legjobb szerverek" nem szivózni jöttem de hányas vagy te nyelvtanból :D azt értem h helyesírási hiba meg minden de ez teljesen értelmetlen kérdés lett ezáltal


amúgy hogy ne csak offoljak mondok neked egy jó szervert, kb 1 hónapja játszom rajta és nekem nagyon tetszik, kevés a bugos quest és ami bugos azt felismeri a szerver és a fővárosokban kirakott bugged quest completer teljesíti neked.. [link] ha jönnél keress fel, jelenleg 45-ös szintű vagyok paladinnal és Sharalith a nevem

2010. márc. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
xD Bocs,ok majd még meg fontolom
2010. márc. 26. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!