Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google Chrome-nál normális,...

Google Chrome-nál normális, hogy több procit eszik, mint a Firefox?

Figyelt kérdés

Firefox alternatívát keresnék és észrevettem jóval proci éhesebb. (Főleg flash játékoknál tűnik fel,Firefox nem volt ennyire..)

Nem lehet rajta valahogy segíteni?


2015. okt. 4. 14:51
 1/5 anonim válasza:
Igen, mivel minden egyes új lapnál egy új szál fut. Inkább firefoxot használj. Ha megnézed feladatkezelőben, annyi chrome.exe-t fogsz találni, ahány ablak van megnyitva. (Nem használom, lehet mást ír ki, stb., de a lányege ez.)
2015. okt. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már egy megnyitott Chrome-ablak is kb. 6 darab chrome.exe-t ír ki.


A RAM és CPU fogyasztását nem hinném, hogy lejjebb lehet szorítani.

2015. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Erős a gép,memória még nem is zavar,csak a proci,bár az sem gyenge,de ez kicsit zavaró.

Firefox legújabb verziója megint (hosszú idő után) vacakolós.Friss telepítés után felrakva flash tartalmú oldalnál mintha lefagyna néha néha,szóval megint valamit elrontottak benne és már meguntam a hébe hóba jól működő fajtáját...


Remélem nem vágja haza a procit..

2015. okt. 4. 15:06
 4/5 anonim válasza:
Nem tudom olvastad e, hogy a firefox chrome-osodik. Felveszi a chrome kieg.-eket, stb. Ennek nem igazán örültem én sem.
2015. okt. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Motorja a lényeg,azt kétlem,hogy Chrome-ra állna át,mert ilyet sehol nem olvastam,se nem hallottam.

Ha nem jön be a Chrome,akkor Opera,bár az is ezt a motort használja,de úgy hallom az valamivel jobb.

2015. okt. 4. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!