Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » The Sims 4 telepítése Apple...

The Sims 4 telepítése Apple Macbook-ra. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy Sims 4-et és arra lennék kíváncsi hogy tudom e telepíteni IOS-re? Az alap játékról van szó. a kiegészítök dobozain láttam hogy az van ráírva hogy PC DVD ROM/MAC. Erre nincsen ráirva csak a PC. ettöl függetlenül tudom telepíteni IOS-re vagy nem?

Köszönöm a válaszokat elöre is.



2015. okt. 6. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, ez Windows-os játék, a 3-asnak van Mac-es verziója.
2015. okt. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Természetesen tudod! :) Mondom is, hogy hogyan:


1. Töltsd le az Origin klienst az origin.com weboldalról

2. Regisztrálj saját Origin fiókot vagy ha már van ilyened, akkor jelentkezz be vele.

3. Ha bejelentkeztél kattints a bal felső sarokban az Origin menün belül a ''Térmékkód beváltása...'' pontra

4. Itt add meg a játék tokjában található termékkódot

5. A The Sims 4 játék hozzárendelődött Origin fiókodhoz

6. A ''Játékaim'' menüben vezesd a kurzorod a The Sims 4 ikonra, majd kattints a letöltés gombra (muszáj így, ugyanis a lemezen lévő verzió nem kompatibilis a Mac-el)

7. A játekod letöltődik, majd automatikusan települ.

8. Kezdheted a játszást! Jó szórakozást! :)


Majd írj, hogy sikerült e! :)

Remélem segíthettem!

2016. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!