Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 10 ingyenes frissíté...

A Windows 10 ingyenes frissítés lejárta után hogy megy majd újratelepítéskor az aktiválás?

Figyelt kérdés

Teszem azt, aki (eredeti) Windows 7 lemezes telepítővel rendelkezik, frissít W10-re, és a jövő júliusban lejáró 1 éves ingyenes frissítési időszak után, ha újratelepítené a rendszert, hogyan teheti ezt meg eredeti W10 telepítő nélkül? Vagy a M$ elérhetővé teszi(/tette) a telepítőket, s az aktiválás hardverfüggő? (Esetleg torrentes verzióval, aktivátor NÉLKÜL?) Legalábbis olvastam olyasmit, hogy az aktiválás hardverfüggő, és ha megváltoztatsz valamit a gépedben (pl. kicseréled az SSD-t/HDD-t/CPU-t), nem lesz érvényes tovább. De ez megint csak baromságnak hangzik... az egész ingyenes frissítés mizériát feleslegessé tenné.


Rengeteg az összeesküvés-elmélet, W10 ellenes, szőrszálhasogató felszólalás, nehéz köztük már megtalálni azt, ami igaz.



2015. okt. 7. 20:11
 1/3 Gugu Gabor ***** válasza:

Olvasd át ezt:

[link]

2015. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Ez egy picikét világosabbá teszi a dolgokat...

2015. okt. 7. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha nem aktiválod. Nekem sincs aktiválva, minden rendben megy. Sőt, ez azért is jó, mert ha aktiválva lenne, és ne adj ég elromlik a proci vagy az alaplap, akkor nem történik semmi. Bár én nem értem ezt az alaplap miziériát... Egyik régi gépemen volt windows 2000 feltéve. Aztán azt a hdd-t áttettem egy másik gépre, a win2k minden gond nélkül elindult. (eredeti win2k volt) Akkor a win10 ilyen szempontból komolyabb, mint egy win2000??? -.-""" A microsoft ballépései kezdenek nagyon idegesítőek lenni... Mondjuk megvettem a windowst, de a gépemet nem változtathatom... -.-' mi van, ha fejlesztek? -_- *taps*
2015. okt. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!