Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdeklődés Win10-ről? (bővebbe...

Érdeklődés Win10-ről? (bővebbenlent)

Figyelt kérdés

Ugyebár most van ez a megkaptuk ingyen a win10-et. most én ezt feltelepítem gépről amit letöltött fájlt, de ha később újra szeretném telepíteni honnan lesz meg nekem lemezes verzióban? Vagy van rá valami lehetőség kiírni, vagy hogy működik? Ha ki lehet írni, akkor fel lehet esetleg rakni egy másik számítógépre is? - gondolom nem de azért megkérdezem -

Előre is köszönöm a segítségeteket :)



2015. okt. 8. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt inkább hagydd. letöltöd ingyen a Microsoft oldaláról a Windows 10-et , amit lineklek ráteszed egy pendrive-ra arról meg bebootolsz másik gépen. nem lesz aktiválva de mikor utoljára csináltam kulcsot se kért, de aktivátorral is lehet aktiválni!
2015. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2015. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze letöltöm és felrakom de ha nincs hozzá kódom akkor megeheti a fene nem de bár? Teljes verzióra gondoltam amit kiírok, meg legális meg miegymás :D Igaz ez az első legális windowsom amit felrakott gépre, mert az előző win7 se volt az, nem tudom miért kapta meg a lehetőséget a frissítésre.
2015. okt. 8. 17:55
 4/4 anonim ***** válasza:
de ez eredeti! már raktam ezt fel és nem kért kódot! ha felrakod kód nélkül is ugyanaz lesz csak nem tudod átállítani a hátteret. vagy letöltesz egy aktivátort és azzal "eredeti" lesz. igaz nem teljesen eredeti, de ha nem akarod megvenni akkor csak ezt tudom javasolni.
2015. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!