Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jófogás - kamu érdeklődők?...

Jófogás - kamu érdeklődők? Tapasztalatok? Bunkó viselkedés, se köszönés se semmi?

Figyelt kérdés

Egyre többször tapasztalom hogy:


-írnak, de a válasz után semmi jelzés

-köszönni nagyon ritkán

-megköszönni az infót pláne ritkán


Továbbá, mikor postázással kérnének dolgot és leírom mennyi lenne nem jön válasz. Mégis mit hisznek, hogy ingyen van a posta?


A kedvenc, mikor lealkudnak valamit, vagy megérik odaadom-e x összegért, belemegyek, és semmi válasz később...


Ahogy észrevettem az érdeklődő kérdésekre lehetőleg egy-két szavas válaszokat szabad csak adni, ha több mondatot írsz, arra már ritkábban jön válasz.... :D


pl:


kérdező: " működik jól, tudod postázni?"


a jó válasz: működik, tudom postázni.


a rossz válasz: hibátlanul működik, postázni a jófogással tudom 1900ft-ért utánvéttel vagy a magyar postán keresztül, ez esetben előreutalással, ez olcsóbb is x ft.



Másnak tapasztalatok?



2015. máj. 22. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak hasonló tapasztalataim. Elég határozottnak kell lenni, különösen az alku zavaró számomra.
2015. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezért kell a vaterára menni ott kevesebb a kamu link alak
2015. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A termék is kevesebb, és ha eladsz valamit azt ott nagyon nyomott áron lehet csak. + Még fizess is feltöltési és eladási jutalékot.
2015. máj. 22. 22:01
 4/6 anonim válasza:
Üdv! Igen,teljesen egyetértek az eddig leírtakkal! Vannak még a biztosan megyek érte,már holnap!Soha többet nem hallasz az emberről! Aki későn este odafirkál valamit vagy pofátlanul úgy hív fel,mintha nappal lenne,az is mind csak unatkozó,esti kómában szenvedő igazi bunkó! Azok sem jelentkeznek több!A vevő,az csörög,egyből pontos címet kér,és még aznap,de legkésőbb másnap (az már nem mindig)jön és viszi a cuccot,vagy egyből utal! Aki utánvéttel akarja,és nem adom úgy,az besértődik! Nekem még ennyi a tapasztalatom! Üdv!
2016. jan. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólóval,csak most annyi a változás,hogy telefonál,kér pontos címet,pár óra múlva itt van,nem jön,és soha többé nem veszi fel a telefont!!Rengeteg sunyi,büdös bunkó,jellemtelen lény lett az utóbbi időben! Ezt teszi az internet!
2018. aug. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anc ***** válasza:
Igaz, hogy a Vaterán jutalékot is felszámolnak, de ott meg tudod nézni a partnerek értékelését is, tehát ha valakinek vegyes az értékelése, vagy nincs, akkor nem kell túl nagy reményeket fűzni hozzá, viszont ha sok pozitívat kapott, akkor te is nyugodtabban szánhatod rá az idődet. :)
2018. aug. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!