Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Messenger. Hogyan tudom...

Messenger. Hogyan tudom véglegesen kitörölni egy emberrel az összes üzenetemet hogy ő se lássa többet és én se?

Figyelt kérdés

Sokat beszéltem egy fiúval mindenről. Nagyon megbántam félek hogy vissza él vele.

Ha írok a fb- nak illetve a messengernek? Ha írók nekik kitörlik ?

Kérlek segítsetek nagyon fontos!



2015. okt. 8. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az felejtős.
2015. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 2xSü ***** válasza:

Te törölhetsz dolgokat, ettől még nála nem törlődik. Amit leírtál, azt abban a pillanatban meg is osztottad vele. A Facebooknak nem lehet írni ilyen ügyben, maximum jelenteni, ha valamiféle törvénysértés történt. De itt nem történt, önként írtad le azt, amit leírtad, akkor is, ha utólag megbántad. Maximum tanulni tudsz belőle.


(Egyébként attól, hogy törlődne nála is, attól még ő elolvasta az üzenetet, emlékezhet rá, lementhette szövegként máshova, stb…)

2015. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Letiltottam kiröröltem én nem tudok rá keresni fb- on se messengerben. Akkor ő sem tud ?
2015. okt. 8. 20:54
 4/4 2xSü ***** válasza:
Nem tud rádkeresni. Viszont az „Üzenetek” rész alatt ott lesznek az üzeneteid. Hogy hogyan, azt nem tudom, lehet a neved helyett csak annyi lesz, hogy "Facebook felhasználó" – láttam már ilyet – de az üzenetek ott lesznek.
2015. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!