Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám eltávolítani a...

Hogyan tudnám eltávolítani a Crossbrowse programot véglegesen?

Figyelt kérdés
Vezérlőpultnál és az unlockernél is azt írja ki, hogy zárjam be a programot, de közben meg sincs nyitva. Próbáltam újraindítás után, de akkor sem működött.

2015. máj. 18. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:

nézd meg a böngésződ ikonjának tulajdonságait


és ird le ide mit tartalmaz

2015. máj. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minden le van írva

[link]

2015. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
sikerült valakinek? mert nekem is ez a szemét program öli az idegeimet... letörlöm, újra tölti magát, az alapértelmezett kereső weboldalat pedig google-ról mystartsearch-ra cserélgeti, plusz még hogy nem csak a crossbrowse van így nálam, hanem van egy olyan is hogy anyprotect, meg games desktop, meg cinema plus meg minden kaka, és ezeket hiába törlöm le, újra töltik magukat :@ segítsen valaki pls!
2015. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

[link]

minden vacakságot leszed

2015. aug. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
adw cleaner, hitman pro. két ingyenes program, 99.9%-ban leszed mindent. még a crossbrowse-t is.
2015. aug. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Leírok egy gyors és hatásos megoldást erre. 3 db programot használtam hozzá, kb. 5 perc alatt megoldható a probléma.


Programok : Adware removal, ashampoo win Optimizer (az utóbbi képes lenne eltávolítani egymagában a problémát, de blokkolja a program!) és a Total Commander


Miután fent vannak a programok az adware removal simán tudod futtatni normál módban szinte pár kattintással végzel vele, viszont


a Win Optimizerhez indítsd újra a gépet csökkentett módban. Ha megvan csinálj egy optimalizálást, utána pedig a startup tuner-be kapcsold ki a crossbrowse-t, ha megvan ez is,


Total commanderbe rejtett fájlokat engedélyezve, az felhasználóneved/appdata könyvtárba töröld ki a crossbrowse mappát utána a chrome-t (google néven lesz).


Ha ezek megvannak, utána eltűnik ez a szörnyűség. Lehet nem hangzik egyszerűen az amit leírtam, de higgyetek nekem, nem kell órákat keresgélni próbálgatni semmit, ez 100%-ra működik!

2015. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz birkózni vele, akkor a --> vezérlőpult --> felügyeleti eszközök --> rendszerkonfiguráció --> automatikus indítás.... elől kiveszed a pipát, és nem indul el. ;-)
2015. dec. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!