Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 hiba? Miert nem...

Windows 10 hiba? Miert nem megy a wifi?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy erdekes hibaval allok szemben, miota feltettem a win10-et. Teljes format c utan installaltam es nem hajlando megismerni a wifi vevomet. Latja mint hardvert de kis sarga felkialtojel van rajta. Ha ujra probalom installalni akkor sem. Mar megprobaltam manualisan is drivert frissiteni az eszkozkezelobol, de ugy sem. Amikor win7-re frissitettem a 10-et akkor mukodott rendesen de most sikertelen minden probalkozasom. Ja es az usb 3-as portommal is ugyanez a hiba. Termeszetesen a wifi vevomet usb 2-ben probaltam feltelepiteni. Valakinek valami otlete?

2015. okt. 11. 12:25
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
Keress kompatibilis drivert, azt semmi nem fogja helyettesíteni. Pontosan milyen típusú gépről van szó?
2015. okt. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ennyi hozzaertesem azert van a dolgokhoz. kb ket hete vettem az adaptert ami egy netgear N300-as mini adapter

semmi gond nem volt eddig vele. Ha radugom a laptopomra amin szinten win10 van azon siman megy.

Ez a win is tokeletesen latja, csak epp ott a pici felkialtojel.


[link]


A driver biztos hogy jo. Amikor installalom es keri hogy csatlakoztassam az eszkozt, akkor hiaba dugom ra, csak keresei addig amig meg nem szakitom a folyamatot mert nem ad se hiba uzenetet se semmit. Viszont ha menet kozben kihuzom az adaptert akkor egybol dobja a hibauzenetet hogy nem talalja. Ilyen hibaval meg nem talalkoztam sose.

2015. okt. 11. 15:12
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

Ne a CD -ről rakd fel a drivert, mert az lehet már régebbi és nincs rajta Windows 10 -re írt változat.

A Netgear oldaláról szedd le inkább: [link]

2015. okt. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megprobaltam mindket verziot, es egyik sem megy. valami massal lesz a hiba. probaltam chipsetet is frissiteni, de ugysem jo. usb driver frissites, az sem nyert. az alaplap is kb 4 hetes, szoval nem egy regi vacakrol van szo. A win is eredeti. egyszeruen nem ertem mi a baj. Az usb 3 is csak latszolag mukodik, de ha rakotom a kulso wincsit akkor nem latja. usb 2 porton minden a winyo megy rendesen, de a wifi sehol nem muxik
2015. okt. 11. 18:00
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
Az eszközkezelő mit ír hibakódnak?
2015. okt. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

már mindegy. vissza raktam a win7-et

ezzel a 10-el csak a szívás van. A laptopomon pl eltünt mindegy egyes parancsikonnak a képe a start menüben. Amikor fent volt még az avast antivirus, akkor egyik nap úgy döntött, hogy nem tölti be a startmenüt többet. ÉS ez nem egyedi hiba mert rengeteg ugyanilyen panaszt olvastam a neten. Miután leszedtem az avastot ujra volt startmenü. Egy katasztrófa az egész! Várok még pár hónapot hogy kijöjjön hozzá még pár gigányi javítás, és utána talán használható lesz.

2015. okt. 11. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!