Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » WORDben két különböző kiemelés...

WORDben két különböző kiemelés készítése úgy, hogy visszakereshetőek/kigyűjthetőek legyenek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Wordben egy nagyon hosszú szövegben kellene kiemeléseket csinálnom úgy, hogy később ki tudjam őket gyűjteni. Két különböző dolgot keresek, eredetileg színkombinációkkal próbálkoztam (az egyik kérdéshez piros, a másik kérdéshez kék színnel jelöltem a válaszokat) de így hosszú lesz visszakeresni/csoportosítani.

Van erre valami könnyebb mód worben, vagy bármilyen más dokumentumban?

A válaszokat előre is köszi:) !



2015. okt. 11. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a tárgymutatóval próbálkoznék.
2015. okt. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CspCsj ***** válasza:

Nem tudom, hogy ilyesmire gondoltál-e:

A kiemeléseket egyedi stílusra állítod (vagy csak kiszínezed pirosra-kékre-stb és elmented egyedi nevű stílusként). Aztán ha ki akarod gyűjteni őket, kijelölöd az egyiket, és jobbegérgomb > Stílusok > Az összes hasonló formátumú szöveg kijelölése pont választásával az ugyanolyan stílusúra állított szövegrészeket egyszerre kijelöli, így könnyen átmásolhatod azokat máshova.

2015. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!