Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kéri a GTA 4 a kiadási...

Miért kéri a GTA 4 a kiadási dátum ellenőrzést?

Figyelt kérdés
Windows 7ről átáltam 8ra és újra telepítettem a GTA 4-et. Eddig hibátlanul működött, de az OP rendszer csere után már telepítés után azt írja ki, hogy kiadási dátum ellenőrzése és manuálisan és automatikusan is próbáltam de semmi. Eredeti a játék (Brit kiadás) így nem értem miért nem működik. Valaki tud segíteni azt köszönöm!

#GTA #GTA 4 #hiba a GTA-ban
2015. okt. 15. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert a 8.1 Szar, nekem is volt de inkább átváltottam Win7 64-bitre és minden megy normálisan. tehát cserélj op.rendszert.
2015. okt. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnos nem megoldás a Win7 mert felraktam egy Win7es gépre és ott se indul el...
2015. okt. 26. 23:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Az elsőnek üzenném, hogy a 8.1 sem sz@r, max a felhasználó hülye/lusta a kezeléséhez. Továbbá nálam XP-n, Vistán, 7-en, 8.1-en és most 10-en is tökéletesen fut.

Ha a kérdező dobna esetleg egy screenshotot a hibaüzenetről, akkor lehet, hogy én is többet tudnék mondani. Ha dobozos verzió, akkor revoke-olni kell a telepített példányt, mielőtt újra feltelepítenéd.

[link]

2015. okt. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy semmit nem ér a 8.1 Nekem is volt haveromnak is De mind a kettőnknél olyan problémák adódtak hogy lefagyott tőle a gép, meg a legtöbb játék nem megy rajta. Persze nem mostani játékra gondolok hanem régebbiekre.
2015. okt. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha se win 7 - en se win8.1-én(ott megértem mert nekem se) akkor gyenge a géped!
2015. okt. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
végre egy értelmes válaszadó.
2015. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

8.1-en fel kell telepíteni ezt is, hogy elinduljon. Anno én is "guglizás" árán találtam rá, szóval nem kellett hozzá hatalmas tudás...


[link]

2015. okt. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!