Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért 2003-as Wordben nyitja meg?

Miért 2003-as Wordben nyitja meg?

Figyelt kérdés

A gépemen eleve 2003-as Word van, nemrég telepítettem a 2013-ast, ami remekül működik, nagyon szeretem. Viszont ha a 2013-asban kezdek írni egy doksit, és abban is mentem el, a gép miért nyitja meg 2003-asban? Hogy tudnám ezt megváltoztatni?

Előre is köszönöm!


2015. okt. 16. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért nem szeded le a 2003-ast?


Gondolom azért nyitja meg abban, mert az van alapként társítva a fájlformátumhoz.

2015. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:

Windows 7 esetén:

Start --> Vezérlőpult --> Programok --> Alapértelmezett programok --> Fájltípus vagy protokoll társítása programmal.

Itt be tudod állítani milyen kiterjesztést milyen program nyisson meg. A doc és a docx -et társítsd az 2013 -as Word -höz.

Hogy magától telepítéskor miért csinálta, fogalmam sincs.

2015. okt. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok:

"Hogy magától telepítéskor miért csinálta, fogalmam sincs."

Gondolom, amikor még csak a 2003-as volt fent, akkor lett beállítva, mint alapértelmezett, és az új feltelepítésekor nem állítottá át arra.

De az továbbra is rejtély előttem, hogy minek két Word egy gépre.

2015. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:
Az is rejtély, hogy a Windows miért enged párhuzamosan 2 verziót. Meg kellett volna találni a telepítőnek a korábbi verziót és fel kellett volna ajánlani a frissítés lehetőségét.
2015. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Melegen ajánlom, hogy vedd le a 2003-ast, mert folyvást el fogják happolni egymástól a rendszerbeállításokat. Semmivel sem vagy előrébbb, ha fennhagyod a 2003-at. Tudom, én is próbáltam :)
2015. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Le akartam törölni már korábban is a 2003-ast, de egyszerűen fogalmam sincs, hogyan. Parancsikonokat töröltem (tudom, tudom, semmi értelme), a program eltávolítása/módosítása részben pedig nincs benne.

Megszállta a gépem, és baromi idegesítő.

2015. okt. 19. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!