Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 2003-as wordben hogyan kell...

2003-as wordben hogyan kell olyan beírást csinálni, ami pl a hivatalos leveleken szokott lenni, hogy a levél címzője és a levél tárgya egy vonalban legyen?

Figyelt kérdés
Tabulátorral próbáltam, de összevissza tologatott mindent és káosz lett belőle, aztán végül nem került egy sorba, és a szóközzel tologattam. Nem volt jó. :)

2013. szept. 24. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Pedig tabulátorral lehet a legegyszerűbben. Valamit rosszul csináltál.

Gépeléskor nyomsz egy tab-ot, és a végén felrakod a vonalzóra a tabulátor pozíciót. Tologathatod is, ahogy jó. Csak a szövegkurzor legyen abban a sorban (bekezdésben), különben egy másik bekezdéshez fog tartozni a beállítás.

2013. szept. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csinálj egy táblázatot egy sorral, két oszloppal és tudsz bele írni
2013. szept. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 P.O.C. ***** válasza:
Vagy szövegdobozzal. De persze sokkal elegánsabb amit előttem javasoltak.
2013. szept. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Amúgy ezt úgy képzeljétek el, hogy a bal oldalon van egy cím. Irányítószámmal, utca, házszámmal, intézménynévvel. Ez öt sor egymás alatt. A tárgynak pedig az intézménynévvel egy sorban kellene lenni, magának a tárgynak pedig ugyanúgy a jobb oldalon. A tárgy is többsorossá válik, mivel ez egy határozat témája. Valahogy mindig a címhez tolódik át,mivel a tárgy hosszú. Tudom, hogy rosszul csinálom. A táblázat rovatai látszanak, a tab bal tolódik, a szövegdoboz bár nem elegáns, sajna egyedül ezzel tudom megoldani.
2013. szept. 24. 17:03
 5/7 anonim ***** válasza:

"A táblázat rovatai látszanak"

WTF?!

Ahogy elnézem nem nagyon konyítasz a word-höz...

2013. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobb gomb a táblázatra, táblázat beállításai, szegély és mintázat, ott leszeded a szegélyeket leszeded (nincs)
2013. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. szept. 24. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!