Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen operációs rendszert...

Milyen operációs rendszert használtok?

Figyelt kérdés
És miért azt? Elégedettek vagytok-e vele?

2015. okt. 17. 13:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
windows 7 pro . le tisztult még támogatják a játékok ha nem fogják akk win10 lesz az új op win8.1 nem kell okádék az egész.
2015. okt. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 ThodEE GoD ***** válasza:
100%
Win 10 home, kíváncsi voltam milyen lett, a ram elfogyás hiba kivételével megvagyok vele elégedve
2015. okt. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Üdv. Én nagyon szerettem a win 7.-et. Egyszerűsége ,és stabilitása miatt! Mostanra átálltam a win 10-re idáig teljesen elégedett vagyok vele kicsit szokni kellett mert nem minden a megszokott helyen található,de egyre jobban tetszik! Idáig nem volt olyan probléma ,hogy szidjam! Egyedül a crysis 3 ,nem akar menni rajta de az szerintem ne a windows baja! Hanem a játékot kellene frissíteni. Összességében ,én most már maradok a 10 -nél amihez avg vírusirtót használok abból van ingyenes,és mozilla böngészőt. Nekem így bevált!
2015. okt. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Windows7 Home Premium, semmi gond nincs vele.
2015. okt. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Trevor. ***** válasza:
100%

Windows 10 Professional.

Azért, mert kíváncsi voltam és itt ragadtam. Meg ez legalább eredeti, míg az előző Win7 Home Premium nem volt az.

Meg vagyok vele elégedve, gyorsabb, mint a Win7 és több fps-em is van pár játékban. Aero eleinte hiányzott, de megszoktam, hogy nincs.

2015. okt. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

"Milyen operációs rendszert használtok?"

Mind céges, mind otthoni asztali környezetben Xubuntu Linux.


"És miért azt?"

Mert:

* az XFCE asztali környezet kevés erőforrást használ így régebbi gépen is elfut

* megtalálható/futtatható benne minden olyan eszköz ami a munkám és a szórakozásom során kellhet

* megvan a kellő tudásom, tapasztalatom hozzá

* ingyenes, gyakran nyílt forrású elemekből építkezik

* van hozzá közösségi támogatás

* nem támogatok (vagy legalábbis közvetlenül nem) vele egy multinacionális vállalatot

2015. okt. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 tamacraft ***** válasza:
100%
Windows 10
2015. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Windows 8.1 Pro, nincs vele semmi probléma.

(Ugyanakkor Windows 7-tel, Windows 10-zel, vagy különféle GNU/Linux rendszerekkel nem volt problémamentes a gép használata, ami egy régebbi laptop kevés RAM-mal.)

2015. okt. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Elementary OS Freya


Nálam a Linux gyorsabb, mint a Win, nem kell driverekkel szórakozni, se vírusokkal/víruskeresővel, nem szemeteli tele a gépet, valamint kb. mindössze 6 GB helyet foglal alapból. És minden telepíthető csomagként, akár szoftverközpontból, akár csomagkezelő alkalmazásból.

2015. okt. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Win 10 pro 64bit. Meg vagyok vele elégedve,gyorsabb mint a 7-es volt. 8.1 ki maradt,az hulladék volt a gépemen. (8gb ram,6 magos proci)
2015. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!