Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Flight Simulator X-hez,...

Flight Simulator X-hez, vettem MyTrafic kiegészítőt, de telepíts után semmi nem változott (pl repülők ugyanazok, nincs töb küldetés, stb). Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy te pénzt acc ki játékért :D fölösleges, pont az ilyenek miatt! sohasem tudhatod hogy milyen lesz, ezért szedd le torrentről! am semmit nem tucc csinálni!
2010. márc. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább Warezről szedjed.És töltsd le inkább.
2010. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
acc XD
2010. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ez elég nagy szopcsi :D És legalább drága volt?? Én ezt úgy szoktam mondani, hogy tanulópénz, mert remélhetőleg egyszer csinálsz ilyet aztán többször nem. C=3
2010. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
c=3
2010. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
€=3
2010. márc. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem valamit rosszul pattintottal fel, mert elég nehéz,és bonyolult konfiguralni. Amugy szm hulyeseget csinaltal. Menj fel oda, h [link] .Innen letezo légitarsasagok menetrendjeit talalhatod, a gépekkel. Kell hozza 1-2 kiegészito, és maris olyan a reptér, mintha az igazit latnad (forgalom szempontjabol). En is ezt csinaltam. Amugy azota mar rakaptam az IVAO-ra, ahol igazi, élo pilotakkal repulhetek. Élo legiiranyitassal. Latogass el, ha gondolod: [link]

Sok sikert hozza.

2010. jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!