Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi ezeknek a játékoknak a nevük?

Mi ezeknek a játékoknak a nevük?

Figyelt kérdés
Még kicsi voltam, mikorvolt egy 486-osunk Win 3.1-gyel és azon játszottam ilyen bombalerakóssal, versenymotorossal (gondolom valami moto gp), és forma 1-essel. Nagyon jó volt, a mostani összevissza játkokat már annyira nem élvezem.. Honnan tudnám letölteni azokat?
2010. márc. 16. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
2 jatekra van tippem. bomber fun, motoracer
2010. márc. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A bombalerakós az vagy a Dyna vagy pedig a Blaster, nembiztos, de a Dyna úgyemlékszem iyenvolt:)
2010. márc. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bomberman
2010. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Dyna is bombalerakós, én is sokat nyomtam:D
2010. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a legoracer-t :D
2010. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Régen Lego Racerseztem, de azt annyira nem szerettem. OLyan volt a motoros is meg a Forma1-es is, mintha kb olyan 16bitben ment volna, belső nézetből.. nem tudom jobban elmondani.. mindkettőben lehetett pályákat választani, rendes F1 pályák
2010. márc. 17. 16:29
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja meg alapvetően ti 3D-s játékokat írtok, bár a Dyna nem az, és az volt amkúgy, köszi :)

De a másik kettő az 2D-s alapú, belső nézetes.

2010. márc. 17. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!