Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7ről szeretnék windows...

Garage1234 kérdése:

Windows 7ről szeretnék windows 8.1et telepíteni de nembirom bebootolni, vagy mikor elkezdem telepíteni elmegy 65%ig de tovább nem megy. Mi lehet az oka és hogy csináljam meg?

Figyelt kérdés
Vagy elsőnek a win8at rakjam fel és utána a win8.1et?

2015. okt. 19. 12:53
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

Ha frissíted, akkor nem kell bebootolni, hanem a futó Win alól indítani a telepítést és majd újraindítja amikor kell.

Független az hogy 8 vagy 8.1-re akarsz-e frissíteni 7-ről.


A leállási hibát keresd a telepítési LOG fájlok valamelyikében! (Dátumra ha keresel Total Commanderben pl. akkor add meg a telepítés kb 50%-ának idejét kezdőidőnek és azt nézd mi volt utána... abból biztosan kiderül, de így látatlanban nem lehet megmondani mit csinált épp a 65. %-nál.

2015. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy csináltam futó windowsnal és akkor tölt be 65%ot és tovább nem megy,néztem videot hogy hogy kellene de ott mar 4-5%nál ujra inditja a gépet nekem meg nem bárhogy probálom sehogy sem jóó
2015. okt. 19. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!