Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit csináljak? Telepíteni...

Mit csináljak? Telepíteni akarom a windows 10-et lemezről be van állítva hogy lemezről bootol-jon de ha berakom a lemezt azt írja ki hogy vegye ki a lemezt vagy nyomjon le egy gombot.

Figyelt kérdés
Ha lenyomok egy gombot akkor meg nem a telepítő jön be hanem elindul a windows 7. így van beállítva cd-room boot enabled floppy-boot enabled
2015. aug. 10. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:

ISO-ból képfájlként írtad ki lemezre a Windows 10 telepítőjét? Ha igen, akkor a Windows 7 op.rendszer alól a CD-n keresd meg a setup.exe fájlt és azzal indítsd a telepítést. Ez a frissítés, így a telepített programjaid és beállításaid megmaradnak.

Ha tiszta telepítést akarsz, akkor előbb a Windows 7 telepítőjével töröld a particiókat, majd újra hozd létre, formázd a HDD-t aztán gyorsan állítsd le, mielőtt elkezdené a fájlokat másolni. Vedd ki az optikai meghajtóból a Windows 7 telepítő lemezt és tedd be a Windows 10 telepítő lemezt. Indítsd újra a gépet, optikai meghajtóról bootoljon.

2015. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem CD-n, hanem DVD-n ill. lemezen.
2015. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!az a bajom hogy hiába rakom be a telepítő lemezt nem adja be a telepítőt így nem tudok csinálni semmit.windows 7 mellé szeretném telepíteni a windows 10-et
2015. aug. 11. 06:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy érdekes dolog. Ha a Windows 10 telepítője op.rendszert érzékel a merevlemezen, akkor nem hajlandó bootolni. Nekem is azért kellett a merevlemezt a Windows 8.1 telepítőjével particionálnom és formáznom.
2015. aug. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az a gondom hogy az eredeti windows 7 lemez sem bootol be!
2015. aug. 11. 09:23
 6/10 A kérdező kommentje:
ha új partíciót hozok létre a win 10-nek?
2015. aug. 11. 09:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Van egy másik Fórum, ahol az egyik hozzászólónak éppen az volt a problémája, mint neked. Amikor leírtam, hogy én hogy csináltam, ő is egy Windows 8.1 telepítővel próbálkozott és úgy már sikerült neki.
2015. aug. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
megpróbáltam usb-ről be is bootolt de mikor kérte a termékkulcsot nem tudom mit írjak be.az eredeti win 7 termékkulcsot írtam be de azt nem fogadta el!nem tudom ilyenkor mi van?
2015. aug. 11. 12:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Van Skippelési lehetőség, automatán aktiválva lesz.
2015. aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
feladom!marad a windows 7.köszönöm a válaszokat!!!
2015. aug. 11. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!