Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Reklámok minnek vannak a...

Reklámok minnek vannak a tv-ben? Nem lenne jobb ha nem lennének reklámok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 05:43
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem lenne reklám TV sem lenne.Szerinted miből tartják fent magukat?
2010. márc. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
A Kádár-rendszerben nem voltak reklámok,de akkor az állam tartotta el a TV-ket.És élvezhetőbb volt a műsor,nem hiányzott senkinek a sok hülye reklám.Ma viszont az adók ebből élnek.
2010. márc. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
TV szempontjából a műsor a szükséges rossz a reklámblokkok közt.
2010. márc. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos kell, mert a csatornák abból tartják fenn magukat. Engem még az nem is érdekelne, hogy két műsor közt, de amikor egy 40 perces sorozatból csinálnak 50-et és a egy filmet sem lehet végig nézni reklámok megszakítása nélkül, na engem az idegesít.

Ezért inkább netről töltök le, és az HBO na azt ezért szeretem. Ott normálisan leadják a filmet. Az RTL Klub előszeretettel vág bele.

2010. márc. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én tulajdonképpen már ezért sem nézek tv-t. Értem én, hogy reklám, és abból pénz van, de amikor egy kereskedelmi adó ennyire átesik a ló másik oldalára, mint pl. az rtl, akkor ott már igen nagy baj van. Én az ortt helyében ezt is büntetném. A tv2 ebben a tekintetben egy picit jobb (korrektebb).
2010. márc. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én emiatt fontolgatom, hogy megszüntetem az előfizetésem. Rendkívül idegesítő. Ráadásul sokszor úgy érzem megállt az idő, mert ugyanazok a reklámok mennek már egy éve ugyanabban az időpontban. Ez nem agymosás?
2010. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%
Istenem, ilyen egy idióta kérdést, ráadásul köszi, hogy az internet témakörbe tetted...
2010. márc. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Ha nem lennének reklámok a gyerekek 70%-a nem gondolná, hogy lila a tehén.. az ember nem venne annyi szemetet a reklám a fogyasztói társadalom alappillére.
2010. márc. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!