Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kedvenc játékaitok?

Kedvenc játékaitok?

Figyelt kérdés
Melyik azok a játékok amelyikkel szívesen jatszottok PC-n, vagy akár konzolon, telefonon. Az OS és a HW mind1. Hálistennek mindenből van itthol.

2015. okt. 23. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Deus Ex HR, Saint's Row 3-4, akármelyik Legend of Zelda játék, de néha jólesik a cod mész és lősz élményvilága is
2015. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Cod advenced crisys összes, bf 2-3-4. Ac4 black flag Nfs the run. dirt2
2015. okt. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Devil May Cry 4/5, Prototype 1-2, Resident Evil széria, Far Cry széria, Homefront, Dragon Ball Raging Blast 1-2, Dante's Inferno, InFamous széria, Uncharted széria, Forza széria, Need for Speed széria, Batman Arkham széria, GTA széria, és még sok más. :)
2015. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megpróbálom pár nagyobb kedvencemet összeírni, de nem csak a maiakat, hanem ez eddigi emlékezetes, akár többször végigvitt vagy sok órát felemésztő címeket is:

Dungeon Keeper 2, Quake 3, Return to Castle Wolfenstein, NFS 3, Revolt, WarCraft 3, Doom 3, Far Cry, Half Life 2, Prey, Call of Juarez, Portal (1-2), Overlord, Stalker, The Witcher (összes), Bioshock (1 és Infinity), Crysis, Mass Effect 1-2, Ghostbusters the video game, Dead Space 1-2, Alice Madness Returns, Batman Arkham Assylum, Rage, Singularity, Metro 2033 és Last light, Dead Island, Alan Wake, Dishonored, Tomb Raider (2013), Wolfenstein New Order, Far Cry 4.

Kisebb játékok:

Brothers - tale of two sons, Machinarium, Plants vs Zombies, Sky Force, Angry birds stb


Van számos játék, amikkel nem játszottam és már időm sincs rá, de azt tudom, hogy valamiért nem tudok rácuppanni a nagy népszerűségnek örvendő GTA, TES, CoD, Battlefield vagy például az Assassin's Creed játékokra. Vagy nem kötnek le vagy túl vontatottnak érzem és/vagy sajnálom rájuk az időt...

2015. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok, a Splinter Cell szériát még hozzátenném, iszonyat jó. :)
2015. okt. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Batman Arkham Asylum,city,origins, Far cry 3, Assassin's Creed 3,4,
2015. okt. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tom Benko ***** válasza:
Battle for Wesnoth, ADOM, OpenTTD, Dungeon Crawl, Stone Soup, Widelands, FreeCIV.
2015. okt. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Half-Life: Opposing Force


Tudom, hogy régi, de már 8 éve imádom.

2015. okt. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!