Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » El lehet adni ezt a blenderben...

El lehet adni ezt a blenderben készült 3d modellt, vagy nagyon rossz lett?

Figyelt kérdés

Igaz még nincs teljesen kész, de nem tudom, hogy meg éri-e rajta még dolgozni.

[link]



2015. okt. 25. 19:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mond már el h kivesz ilyet
2015. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nekem tetszik(mondjuk a teste "közepe", kicsit túlságosan sima szerintem), gőzöm sincs mennyi időbe fáj egy ilyen az hogy el lehet-e adni... gőzöm sincs
2015. okt. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd kérlek, mert nem egészen értem, hogy mi a baj vele...azt leszámítva, hogy nincs befejezve.Nem lehet mire használni?
2015. okt. 25. 19:14
 4/15 A kérdező kommentje:
Van egy oldal(turbosquid.com)és ott árulnak minden félét, többek között ehhez hasonlókat is, és azokért elég sokat kérnek.
2015. okt. 25. 19:18
 5/15 anonim ***** válasza:

Akár eladható is lehet, de legyen jól kidolgozva, és legyen megnyitható más programokban is:

[link]

2015. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy még a szája belső részének a kidolgozásával nem foglalkoztam, és nincs textúrázva.
2015. okt. 25. 19:21
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 25. 19:27
 8/15 tabaki ***** válasza:

Ez így még garantáltan nincs helyre téve anatómiailag (ilyen lapos hátú, kockatestű csörgőkígyó nem létezik). A feje-farka ebben a nagyításban megítélhetetlen, pedig ez lenne a lényeg -- én mindenesetre úgy látom, hogy nemcsak a szája sarka, hanem az egész meglehetősen elnagyolt, de ez tízszer ekkorában nyilván jobban megítélhető lenne. A teste összehajtása értelmetlen: Vagy legyen természetes a mozdulata, vagy legyen kiegyenesítve, hogy a vásárló maga csontozhassa be és mozgathassa. Nem ártott volna, ha láthatjuk a szerkezetét is, mert nemcsak az dönti el a minőséget, hogy első blikkre mit mutat a felszín. Természetesen láttam én eladásra szántak között otrombább modellt (a turbosquid.com-on is eleget), de te ne ahhoz a nívóhoz igazodj. Legyél igényes, és ne az eladhatóságig, hanem a tökéletességig akard fejleszteni a modellt. Szerintem, ha komolyan veszed, a munkának még az elején tartasz.

Hogyha sikerül eladnod, beszámolhatnál róla, érdekelne, hogy hogyan megy ez.

2015. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igaz, a testével van a legnagyobb baj...látom én is.Nem figyeltem meg rendesen a formákat, de ezt tudom javítani.

Azzal viszont már bajok lesznek, hogy kiegyenesítsem.

2015. okt. 26. 06:47
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezt mennyire nehéz megrajzolni? Meg mivel kell?
2015. okt. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!