Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem úgy volt, hogy akiknek...

Nem úgy volt, hogy akiknek eredeti Windows 7 vagy 8 van a gépén, ingyen frissíthet 10-re?

Figyelt kérdés

Nekem Windows 8.1 van a gépemen. A rendszer eredeti. Egy számítástechnikai üzletben vásároltam még régebben.

A Windows 10 frissítést már elég régóta jelzi, de eddig nem foglalkoztam vele.

Tegnap gondoltam kipróbálom. Elindítottam a frissítést, fel is ment. Tegnap működött is rendesen, ma viszont egy felirat fogadott a jobb alsó sarokba. Azt írja, hogy Aktiváljam a rendszer a gépházba.

Bemegyek a gépházba, és ott azt írja a termékkulcs blokkolva van, és felajánlja hogy vegyem meg 40 ezer forintrét.

Ez most mi? Nektek ingyenesen frissült? Mit rontottam el?

Most visszaraktam a Windows 8-at. Az működik.



2015. okt. 25. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:

inkabb vard meg még kijön egy service pack win 10 re addig egy selejt marad

ha meg minden aron akarsz win 10 et ne mas rendszer(win7/8/8.1) alol frissitsd

letoltod az ISO fajlt pendrive vagy dvd és tolsz neki egy tiszta telepitest (megj.:amelyik particiora akarod azt teljesen formazd le)

2015. okt. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem fontos, hogy a rendszer jogtiszta maradjon, és először mindenképp frissíteni kéne.
2015. okt. 25. 21:49
 3/6 A kérdező kommentje:
*így először mindenképp frissíteni kéne.
2015. okt. 25. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:

ha olvastad volna a frissiteshez valo programot (GWX.exe)

ott le van irva hogy csak 1 évig ingyenes (win 10 megjelenésétől számolva) megj.: nem mindegyikhez van leirva altalaban elo kell kotorni az apro betus resznel

2015. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

amugy ha letoltod es ugy telepited akkor tobb ertelme van (feltéve ha Win Insiderre jelentkeztél) de szerintem varjal egy javitócsomagot először hozzá aztán telepitsd

megj.:ha win7/8/8.1 alol frissited sokszor nem telepul rendesen es az adatoknak vége,elszáll mint a füst

TORT win alol is csak egy evig ingyenes ugyanaz mint a jogtiszta egy evig aztan fizetne kellesz erte

2015. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 éve vettük a win 7 progit. Akkor win 8-at telepítünk a gépre, nem fogadja el a win 7 termékkulcsát?

Valahol azt olvastam, beírhatjuk, és hivatalos az porendszerünk.

( arra gondoltam letöltenénk a netről 1 win 8 - at. és a win 7 kulcsával regisztrálnánk. átlag felhasználó nem telepít évente újabb wint. se pénze se ideje, talán nem is ért hozzá. bocs ha témát váltottam )

2015. dec. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!