Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért áll le a Star Stable?

Miért áll le a Star Stable?

Figyelt kérdés
Az egyik laptopomon a Star Stable még működött majd egy pár hónapja történt frissítés után kiírja hogy a működése leállt. Írtam a supportnak de nem jött válasz csak annyi hogy majd megoldják. Mi lehet a gond? Már ezerszer újra telepítettem de ugyan az. Windows 10-em van.

2015. okt. 26. 10:57
 1/5 Barbara43 válasza:

Szia!


Lehet hogy vírus van a gépeden vagy böngészön játszol.

egyébként a star stablét inkább gépre töltsd,mert a laptopon elég macerás:/

Lehet hogy van esetleg annyi minden a gépeden most pl alkalmazásra gondolok,amiktől kevés a tárhely mivel a star stable egy eléggé gépigényes játék:/

Ha sehogy se megy akkor inditsd újra a géped remélem segítettem:) <3 (U.I készülj a haloweenra :DD)

2015. okt. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jó. Tegnap húztam újra a gépemet és így sem jó. Mindig asztalról játszottam szóval az is kilőve. Fogalmam sincs mi lehet a gond.
2015. okt. 27. 14:47
 3/5 katalon válasza:

Star Stable Online-t ha letöltöd akkor sok gépen sajnos Kék halál vírust hagy...

Ilyenkor a laptop/ számítógép leáll és ujra indul.

Ez ellen nem tudsz semmitse tenni

2015. okt. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem Windows 10-en is megy,talán arra nem gondoltál hogy a gépedhez képest a 10-es túl fejlett... nem nagyon tudom elmondani de ajánlom h telepits le egy másik operációs rendszert azzal lehet h müködni fog.
2016. márc. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Megint én: Minálunk úgy volt h elöszőr a régi gépen is tudtam játszani de az szinte teljesen tönkre tette és nem is birja már.Szoval én csak azóta tok ujra játszani mióta van laptop :)
2016. márc. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!