Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A photoshop telepítésével...

A photoshop telepítésével lenne gondom. Röviden. Egyszer csak nem indult a PS és újra akartam telepíteni de nem engedte Unistallálni, ezért töröltem az adobe mappákat meg a regedit fájlokat amiket találam. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Ezt írja telepítésnél.

Kép a hibáról:

[link]



2015. okt. 26. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megváltoztatni telpítéskor az alapértelmezett helyet. Hozz létre egy mappát, és próbáld abba telepíteni !
2015. okt. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam. C és D meghajtóra is. Plusz amit eredetileg akart Adobe mappát csinálni de mindig ez az eredmény.
2015. okt. 26. 12:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyesmi. Az lett a vége, hogy újrahúztam a rendszert miatta. Valamiért nem lehetett kigyomlálni törléskor, telepítéskor meg állandóan hibát jelzett, pedig YourUninstallerrel töröltem. De lehet valaki tud jó megoldást.
2015. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne. Szükségem van a programra,de nem akarom a rendszert újra rakni,sajnos annyi holmim van rajta.
2015. okt. 26. 13:27
 5/10 anonim ***** válasza:
YourUninstallerrel jobb lett volna törölni "szuper" módban. Vagy RevoUninstaller is jó. Próbáld ki hátha látnak ezek valamit még a PS-ből...de ez csak tipp.
2015. okt. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Még egy ötlet. Szolgáltatásoknál szokott lenni egy Bonjour valami, amit a PS tesz fel. [link]

Ezt kéne leállítani, letiltani.

2015. okt. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Pontosan mit kéne akkor keresnem itt? :

[link]

2015. okt. 26. 16:15
 8/10 anonim ***** válasza:
OK, nálad nincs. Gondolom verziótól is függ.
2015. okt. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként azt ami ki van jelölve a képen.
2015. okt. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szóval lemondhatok a photoshopról ezek szerint.
2015. okt. 26. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!