Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy oldjam meg ezt a hibát...

Hogy oldjam meg ezt a hibát LogMeIn Hamachiban?

Figyelt kérdés
Felcsatlakozok és ha valaki elérhető, látok a neve mellett egy kis felkiáltójelet. Ha arra rámegyek azt írja hiba a csatornában... azon belül: VPN-állapot: Hiba! Beállításoknál: Állapot: Hálózati adapter hibája! Hogy tudom ezt a hibát kijavítani? (részletes leírást szeretnék)
2015. okt. 26. 16:49
 1/7 anonim válasza:
80%
Nekem is volt ilyen. Én újra telepítettem, és azóta nem tapasztaltam ezt a problémát.
2015. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia! itt egy videó, hogy mit csinálj, ha ez sem működik, akkor itt egy másik videó!


angol: https://www.youtube.com/watch?v=r3X-l3YgHrw

magyar: https://www.youtube.com/watch?v=Z8AaJAwgdhk


az angolnál nem beszélnek, de az hasznosabb a te esetedben, mint a magyar!

2015. dec. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia! Nekem az segített hogy letöröltem a régi hamachit, ha bennhagyta a dolgait az eszközkezelőben a hálókártyáknál, azt is, meg a c:\windows\system32\drivers mappában lévő hamachi.sys-t is töröltem. Ez után feltettem a 2.2.303-as verziót, amiben még digitálisan alá van írva a driver, majd erről lefrissítettem a 2.2.410-es verzióra, és már működött az adapter. Ha ez nem lenne elég (mondjuk továbbra is kék pont van és továbbított csatorna) akkor az én megoldásom az volt, hogy én kilőttem minden tűzfalat, és a hamachi-n belül a helyi UDP és TDP címnél beállítottam 1 port értéket (esetemben: 45565 és 54566) és ezt port forwardingoltam a routeren. Majd amikor a szerver gép (a hamachi csoportból akinél a szerver futott) is lekapcsolt minden tűzfelat, végre létrejött a közvetlen csatorna. Majd szépen visszakapcsoltunk egyesével mindent. Fontos a tűzfal kivételeknél nem csak a hamachi indító fileját kell beállítani, hanem a 3-ból egy másik file-t is ami egy Hamachi Client Tunneling Engine-t hoz be a kivétellistához. Így tűzfallal is megy, nekem csak a router saját tűzfaláról kellett lemondanom és működik. Remélem segítettem, sok sikert mindenkinek aki ezzel szenved...:)


(Valószínű a port beállítás és port forwarding nélkül is megy, szerintem az nem kell hozzá csak már megcsináltam mire a haverom kilőtte az ő tűzfalát így leírtam, hátha ez is kellett.) (Lehet hogy húzni fogja a száját hogy kicsit kikapcsolja a tűzfalát a szervert indító, mert hogy mindenki mással jó, csak te vagy kék az 5ből de vedd rá, mert nekem ez segített és nálunk is így volt.)

2016. márc. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez azért van, mert a windows nincs "megelégedve" a hamachi digitális aláirásával. Ha semmi nem sikerül, akkor van egy kevésbé kényelmes, de biztos mód: Windows betöltése előtt F8 at megnyomni, majd kiválasztani a "A digitális aláirás megkövetésének leállitását"
2017. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hello! Nekem az megoldotta, hogy egy régebbi (2.2.303) verziót, és amikor betöltött, akkor autómatikusan frissítette! Már jó!
2018. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Régebbi Hamachi verziót honnan tudok letölteni? linket tud valaki?
2019. jún. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Megvan!

Ezen az angol fórumon találtam meg a megoldást, itt adnak linket régebbi hamachihoz is.

[link]

Megjegyzem, nekem nem volt szükségem a második fájlra de lehet, hogy másnak kelleni fog.

Egyébként pedig az én gépem szerintem egyszerűen nem szerette az újabb verziók digitális aláírását legalábbis gondolom (amit azért találok furcsának, mert minden barátom ugyanúgy windows 10-et használ, mint én és nekik semmi gondjuk nem volt a hamachival).

2020. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!