Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az a gondom támadt már régóta,...

Az a gondom támadt már régóta, hogy a Fallout: New Vegas pc-s játék megannyi hibával nehezíti meg a használatát. Miért lép ki 30 perc és 1 óra után? Mondván a működés leállt. Eredeti a játék. Még hozzá az összes kiegészítőt tartalmazza, olyan kiadás.

Figyelt kérdés

Régebben volt, hogy be sem tudta tölteni a régi mentéseket.Volt, hogy 1-2 esetleg több óra múlva lépett ki a játékból, főleg ha sok interakciót tartalmaz, tehát ha aktívan igénybe volt véve az egész.


Több esetben az élsimítás, és más effektek levétele megoldotta még régebben, és lehetett vele játszani két óránál tovább is.

Próbáltam sok mindent, de az interneten nincs erről konkrétum, régen volt valami hasonló de már nem találom... :/

Érdekes mód ez csak a Bethesda játékaival fordult elő nálam - Skyrimnál, Oblivionnál, Fallout 3 nál.


Erre keresem a megoldást, remélem tud valaki segíteni benne :(, a játék nélkülözése nem oldja meg a régóta fennálló problémát. Köszönöm.



#számítógépes játék #Las Vegas #hiba #Fallout #Fallout: New Vegas #játékból kilépés #játék leállása
2015. okt. 26. 17:03
 1/2 anonim válasza:
Ha a játék steam en keresztül van meg, akkor menj rá a tulajdonságokra és ott a játékfájlok épségének ellenőrzésére, ha nem steam es akkor nem tudom
2015. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Steames, és sajnos búgos a kapcsolata a kezdetektől fogva, nem érzékeli az archimenteket készségét. Csak ha bejelentkezek, és akkor nyomban érem el azt.


Egyenlőre megoldódni látszik a gondom. Egyszersem lépet ki azóta, hogy írtam ide. Előtte mindig törtlöm az internetes file okat, frissítem a steamet, és úgy használom. Minnél kevesebb dlc tartalommal. Modokat sose használtam hozzá, és nem is fogok.

Feltehetőleg olyan gond lesz mint Skyrimnál, hogy az egyik választható feljavító program részét a gép valamiért nem bírja, és azonnal kilép.


Majd letesztelem, és figyelembe fogom venni a tanácsodat is, ugyan azt még nem próbáltam, csak a CoD 6 nál, ott nem használt, hátha majd másnál :).

2015. nov. 10. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!