Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit érdemes lementeni megjegye...

Mit érdemes lementeni megjegyezni Windows 10 Frissítése előtt? Fog futni ha befrissítem? Új laptop I 3-as proci 6 Gb-Ram

Figyelt kérdés
Tudom hogy sokan köpködik a Win 10-et de mivel jelenlegi Win 7 ami van a gépemen és n.m j.t. teljesen gatya és használhatatlan. Tehát kizárásos alapon marad a Win 10. Nyilván adatokat képeket értelem szerűen nem hagyok a gépen. De valami más ami fontos lenne még?
2015. okt. 26. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezdjuk azzal,hogy ha frissitessel kerul fel a 10 attol meg nem lesz jo,mert a 7 azt allitod gatya...Igy az is az lesz.

Ugy csinald hogy frissites utan telepitsd majd ujra a rendszert,lemezrol-pendriverol.

Igy kevesebb az esely hibakra majd es aktivalodni fog magatol ha jol csinalod.

Amig nem cserelsz alaplapot vagy gepet addig minden telepites utan aktivalt lesz a 10ed.

Cuccaid mentsd.Mas nem kell.Progikat majd ujbol feldobod tiszta telepites utan.

2015. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy gatya a 7-es winem hogy baromi lassú, mert sok szemét program lett rá letöltve. Már kitöröltem a felesleges progikat meg átvirusírtóztam egy párszor, de valami jól beágyazódhatott valahova mert hol frankón lehet netezni hol nem , de többnyire nem. Mivel egyáltalán nem értek hozzá csak halkan megkérdezném hogy nem úgy van hogy állandóan bejön az ablak a gépemen hogy frissítsek a 10-re ingyenesen. És befrissítek értelem szerűen és kész. Gondolnám én hogy értelem szerűen visz végig? Nemde? Kövezzetek meg de amúgy nemsok információm van a telepítésekről, de leginkább az a baj hogy soha nem csináltam még és nem feltétlen ebbe születtem bele. Próbáltam már több videót nézni hogy kell egy rendszert telepíteni de nekem ez elég kínai!
2015. okt. 26. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha lassu volt a 7 akkor 10et ra tolod is az lesz termeszetesen vagy rosszabb.

Hagyjad,kerj meg valakit csinalja meg.Ra frissitse a 10et utana rakja ujra,hisz ugy lesz jo ez az egesz.

2015. okt. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!