Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Origin fiók = The sims 3 fiok?

Tommobaby kérdése:

Origin fiók = The sims 3 fiok?

Figyelt kérdés
megvettem azt a rektes sims 3at kezdocsomagban, felraktam az origint mert anelkul nem lehet. mivel eredeti gondoltam minden siman megy de nem. regisztraltam az originra a jatekot es mig telepult felakartam iratkozni a www.thesims3.comra h leszedhessem a bonuszkodomat. erre barhogy csináltam nem tetszett neki hol a felhasznevem hol a jatekkodom ami nagyon is helyes volt! aztan kiirta h dehat Az originnal itt is itt vagy de belepni nem engedett! jelszót kertem e-mailt rola nem kaptam! mi a faxomat csinaljak, mielott kiverem a hisztit a mediamarktban?xd am a jatek működik de kerem a pontjaimat

2015. okt. 26. 22:44
 1/1 anonim válasza:
Írtál panaszlevelet az Originnak? Ők biztosan tudnak segíteni és talán többet konyítanak a Simshez mint a Media Marktosok.
2016. jan. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!