Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet valamit kezdeni azzal,...

Lehet valamit kezdeni azzal, hogy az uTorrent ne ellenőrizze minden nap az előző napon felvett torrenteket?

Figyelt kérdés
Eddig ilyen nem volt, most egy hónapja kb. kezdte el, hogy minden újraindításnál elkezdi az előző újraindítás óta felvett torrenteket ellenőrizni. Az ellenőrzés az egy piszok lassú és rendszerigényes valami, tehát akár 10 GB-nál is már 15 percig használhatatlan a gép, annyira lefoglalja. Ki lehet iktatni ezt valahogy vagy lassú ellenőrzést kérni vagy bármi?
2015. okt. 28. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Első tippem hogy használj qbittorentet abban nincs reklám és nekem nem volt gondom még vele amúgy meg szerintem van olyan lehetőség hogy folytatás vizsgálat nélkül
2015. okt. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Akkor csinálja ezt, ha nem mentette el a torrent adatait.


Szabályos kilépéssel tudod rávenni az utorrentet arra, hogy elmentse a megfelelő adatokat (pl. úgy hogy kilépés előtt az összes torrentet, szüneteltetésre, vagy kész állapotúra teszed - összes torrent kijelölése és jobb egér -> szünet vagy leállitás, és csak aztán lépsz ki), vagy ha jól rémlik elég csak a system trayban lévő utorrent ikonra jobb egérrel kattintani és a menüből kilépést választani. És aztán kikapcsolni a gépet.


Sok sikert.

üdv.

2015. okt. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!