Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Steam játék és pénz kód...

A Steam játék és pénz kód generátorok mennyire valósak/működnek, illetve mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés

Vannak Steam-hez játék és pénz generátorok, amik generálnak neked egy kódot, és ha aktiválod Steam-men akkor elvileg megkapod az adót, terméket vagy pénzt.

Na, most ez mennyire fedi a valóságot, amit fent a kérdésben is kérdezek?!

Ha bebuksz, akkor csak a játékot veszik el vagy banolnak is a rendszerböl? 3-4 játékot szeretnék így megszerezni, nem állandóan ezt alkalmazni



2015. okt. 30. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez csak átverés,egyáltalán nem működik.

persze vannak róla videok,hogy "jajdejó" de közben letöltöd a progit az vagy virus,vagy nem müködik...

2015. okt. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem valós, semmi ilyen jellegű dolog nem létezik?! Azért a videók tényleg elég meg győzőek!
2015. okt. 31. 08:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem valós illetve ha mégis és lebukás van, akkor szerintem az egész accountot elbukod. Én nem kockáztatnám meg, ráadásul ez ugyanúgy lopásnak minősül, mint ha egy üzletben zsebedbe csúsztatod a terméket...attól még, hogy ezt otthon csinálod gép előtt nem lesz kevésbé lopás...
2015. nov. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Természetesen én is gondoltam a ban veszélyének lehetőségére, de a videók olyan meg győzőek voltak, hogy gondoltam megkérdem, hát ha van aki jobban benne van e dologba.
2015. nov. 2. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!