Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraftba hogyan tudom...

Minecraftba hogyan tudom berakni a Too Many Items-et?

Figyelt kérdés

Nincs olyan mappám nekem ahová elvileg rakni kéne(bin, mod), már több helyre is próbáltam berakni(versions), de nem működik.

Rendszer: Windos xp



2015. okt. 30. 11:02
 1/2 anonim válasza:

Letöltöd a minecraft forge-ot (ez egy modloader, csak ezzel mennek a modok), a forge erziószámának megfelelő verziószámban elindítod a minecraftot, ha elindult akkor zárd be a minecraft-ot. Utánna a forge-ot futtatod (szerintem rakd ki az asztalra letöltéd után, majd dupla click) és install client-re rámész. Ha végzett az installálással akkor megkeresed a gépen a %appdata% nevű mappát, benne a .minecraft nevű mappa és ott létrehozol egy újat mods néven és ide rakod a

mod-ot, majd megnyitod a minecraft-ot és a launcherben ahol a verziószámot is át tudod állítani, megkeresed a forge-osat, és azzal a verziószámmal nyitod meg a minecraftot. Kb ennyi, még annyit hogy a mod és forge ugyanolyan verziószámú minecraft-hoz legyen jó, pl.: too many items 1.8-hoz a minecraft 1.8-hoz való forge kell meg csakakkor indul el a mod ha a forge-os mineraft-ot futtatod. A netes mod-olós videókkal az a baj a legtöbben nem mutatják hogy a forge is kell, még nézhetsz netes videókat konkrétan a forge telepítéséről.

2015. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. okt. 30. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!