Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ilyen paraméterekkel rendelkez...

Ilyen paraméterekkel rendelkező gépre érdemes Windows 8.1-et rakni?

Figyelt kérdés

Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4600 @ 2.40GHz

Memória: (RAM) 2,00 GB

Videokártya: AMD Radeon HD 5450


Tudom h a gépigénye megegyezik a win7-ével, de régebben a (nem új) laptopomra fölraktam kíváncsiságból és voltak vele gondok pedig a win7 szépen futott rajta.

(Illegve arra már nem emlékszem h az 8 vagy 8.1 volt, gondolom az sem mindegy.)



2015. okt. 31. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

az alaplap támogatja a windows 8-at?

amúgy szerintem mindegy mi van rajta, csak 7-től lefele ne legyen windows

2015. okt. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Közben a microsoft oldalán a "Futtatható a számítógépemen a Windows 8.1?" fül alatt található "Windows 8.1 frissítési segédet" nevű programot futtattam.


3 hibapontot írt ki abból 2 elhanyagolható a 3. viszont: "A Biztonságos rendszerindítás nem kompatibilis ezzel a számítógéppel"


Ez jelenthet problémát? Gondolom akkor az alaplappal nincs baj.

2015. okt. 31. 10:30
 3/4 anonim ***** válasza:
igen,a processzorod nem támogat bizonyos utasításkészleteket,amiket a win 8 használ.
2015. okt. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

(Alaplap: Lenovo ECS G31T-LM)


Akkor ne rakjam? Van esetleg valaki aki hasonló gépre felrakta és minden rendben volt?

(Azért nem olyan egyértelműek a dolgok a számítástechnika világában és akadnak furcsaságok dögivel.....)

2015. okt. 31. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!