Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történt a Windows 10-zel?

Mi történt a Windows 10-zel?

Figyelt kérdés
Tegnap este frissítéseket telepített a rendszer, mikor leállítottam. Ma mikor bekapcsoltam a gépet, először csak a tálca jobb sarkában levő ikonok lecsökkent száma tűnt fel (pl a hangerő ikon is eltűnt), de mikor meg akartam nézni a beállításokat, a beállítások/gépház/vezérlőpult ablak (mindegyikkel próbálkoztam) lefagyott/nem reagált/nem hagyta magát bezárni, ráadásul feladatkezelőben nem látszott, hogy meg lenne nyitva... Tud valaki konkrétumot, vagy csak build hiba és a következőben kijavítják?

2015. okt. 31. 20:22
 1/2 legly ***** válasza:
Na én ezért nem használom a Windows 10-et, eleinte nagyon tetszett, tervbe is volt, hogy felrakom, de...hogy fogalmazzak... még nagyon a kezdeteknél jár a Windows 10, számomra még elég instabil, így nem biztonságos, nekem pedig ez az egyik legfontosabb.
2015. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A mai bekapcsolással a tálca kérdése megoldódott, szerintem csak alkalmi bug volt.
2015. nov. 1. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!