Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 4-ben mit jelent...

Battlefield 4-ben mit jelent a szervereknél a "tick rate" 30hz,60hz,120hz?

Figyelt kérdés
Mi ez és hol van jelentősége a játék során? Valamit be kell hozzá állítani a játékban, vagy csak a keresőben van a szűrési lehetőség, vagy milyen net kapcsolat kell hozzá?

2015. nov. 1. 00:00
 1/3 SylwerStone ***** válasza:
66%
Minél nagyobb a tick rate annál gyorsabban kommunikál a szerver és a géped, így smoothabb, folyamatosabb a játékmenet.
2015. nov. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Van valamilyen ismert hátránya a magasabb tick rate-nak?


Valahol azt írták, hogy a 30hz-nél magasabb tick rate-hoz nagyon jó netkapcsolat szükséges. Nekem 5 megás kábeles netem van, nincs minimum sávszél, mindig a maxal megy és a pingem 40-50 szokott lenni. Viszont tegnap egy 120hz-es szerveren voltam és háromszor belelőttem egy tankba egy másik tankkal, aztán az ellenséges tank kb 10x sebességgel elhúzott mellettem (nagyon furcsa volt) és aztán kiírta hogy megölt engem. Viszont az ő lövéseiből egyet sem láttam. Egyedi eset lehetett, vagy köze lehet a 120hz-es szerverhez?

2015. nov. 2. 21:53
 3/3 SylwerStone ***** válasza:
Nekem sincs túl jó netem, 10Mb-es, de se 60, se 120Hz-es szerveren nem fordult elő még, hogy magasabb lett volna a pingem
2015. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!