Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van-e jobb vágó program mint...

Van-e jobb vágó program mint a sonny vegas?

Figyelt kérdés

a problémám hogy én animációkészítéssel foglalkozom és a sonny vegas szürkén renderel és egybemossa a képkockákat ami nagyban rontja az animációim élvezhetőségét

talán csak egy rendes renderelő program kéne mint a quick time movie. mert amikor azzal rendereltem vegasban ugyan jó volt a minőség de nem HD



2015. nov. 1. 19:02
1 2
 1/11 tabaki ***** válasza:
A Sony Vegas általános elismertsége alapján szinte biztos, hogy te állítottál be valamit rosszul. Túl régóta nem használhatod, ha még a nevét sem tanultad meg, ezért javaslom, hogy alaposan járj utána a kezelésének és a lehetőségeinek. A használhatósága nem azon múlik, hogy rögtön azt csinálja-e, amit szeretnél, hanem, hogy mit tudsz belőle kihozni, amikor már értesz is hozzá.
2015. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

te meg ne viselkedj úgy mint egy bölcs, mert ahelyett hogy kioktatnál mit kéne tudnom, el is mondhatnád a választ.

amúgy nem vagyok kezdő a sony vegas-ban (de nem is profi)

2015. nov. 1. 21:25
 3/11 tabaki ***** válasza:
Az én hitvány „bölcsességem” kimerül abban, hogy a Sony Vegasra itt sokan abszolútumként tekintenek, vagyis nyilván igen jó. Ezért javasoltam, hogy ne jobb programot, hanem a szoftveren belül szerencsésebb beállításokat keress. Remélem, akad majd olyan, aki ért is a programhoz, és valódi útmutatással szolgál. Én csak hírből ismerek egy-két videószerkesztőt, de addig is megemlítem tippként a Camtasia Studiot, amelyet nagyon dicsérnek az egyszerűsége miatt, illetve az Adobe Premiere és Adobe After Effects programokat, amelyeknél jobbat aligha találsz. Ingyenesben érdemes kipróbálnod a LightWorks-öt.
2015. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én tudnék segíteni Sony vegas ügyben, de a hozzáállásod miatt nem teszem. A válaszolók nagy része próbál találgatni, és útmutatót adni a válaszolónak. Lehet hogy ez olykor kioktatásnak tűnik, de ez így működik. Amennyiben nem bírod az efféle stílust, akkor nem kell ide jönni. A válaszolók nagy része segíteni szeretne a magadfajtának. Ezt tartsd szem előtt !
2015. nov. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

* útmutatót adni a kérdezőnek.

(bocs)

2015. nov. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

akkor tisztázzuk:

azért válaszoltam úgy ahogy mert ez nem segítség és ha valaki aki tud rendesen válaszolni meglátja hogy már valaki válaszoltak erre a kérdésre akkor továbbmegy a kérdésemen és elúszok egy jó választól.

Még annyi a bajom az ehhez hasonló troll bölcsességekkel:"nézz jobban utána" hogy mit gondol most épp nem azt teszem?

Ezt nem azért írom hogy válaszolj mivel már nem kell! youtube-on kaptam választ. Azért írom mert a felindulásomnak van alapja és nem csak a semmibe beszélek.

És ami a legjobban felb.szott hogy úgy fogalmaz mintha egy tökkelütött hülye lennék aki semmit nem tud:

te állítottál be valamit rosszul : ha minden fel se tettem volna a kérdést

Túl régóta nem használhatod, ha még a nevét sem tanultad meg : egy helyesírási hibából képes megállapítani mióta használom

alaposan járj utána a kezelésének : most is épp azt teszem

stb...



(ez pedig csak egy sejtés: de ti ketten vagy barátok vagytok vagy ugyanaz a személy 2 külön felhasználóról)

2015. nov. 2. 17:06
 7/11 A kérdező kommentje:

*ha minden fel se tettem volna a kérdést

ha mindent jól állítottam volna be fel se tettem volna a kérdést


bocs. (Nyilván ebből az szűrhető le hogy a nyelvtant is csak nemrég kezdtem tanulni)

2015. nov. 2. 17:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Apa és fia vagyunk. :)
2015. nov. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
sooo close
2015. nov. 2. 17:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak még azt nem tudjuk ki-ki.
2015. nov. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!