Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows újratelepítés után...

Windows újratelepítés után miért hiányzik elég sok gigányi fájl a játékok közül?

Figyelt kérdés
Nem, nem a C:\ meghajtóra voltak telepítve és nem, azt a meghajtót nem formáztam le.
2015. nov. 2. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Újra kell telepítened a játékokat is, hiába vannak más meghajtóra telepítve, a legtöbb játék nem működik újratelepítés nélkül
2015. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos54 ***** válasza:
Igen, ahogy #1 írja. Az ok pedig az, hogy vannak bizonyos hivatkozások és egyebek, amik az új Windows Regisztrációs adatbázisából értelemszerűen hiányoznak. Ezek az adott program (jelen esetben játék) telepítésekor kerülnek be az adatbázisba, függetlenül attól, hogy maga a program melyik meghajtóra kerül.
2015. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom, hogy mindenhez tartoznak ilyen bejegyzések csak az ekkora adatmennyiség hiányát nem értem miért.


Köszönöm a válaszotok.

2015. nov. 3. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!