Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vélemény Windows 10-röl?

Vélemény Windows 10-röl?

Figyelt kérdés

Mert én nem rég frissítettem windows 7-röl 10-re, és szerintem marhajó a 10 alap böngészöje a microsoft edge

jobb mint az internet explorer és a firefox , és az hogy lehet hogy kétszer gyorsabb gépem 10-en mint 7-en?

Szóval szerintem marhajó a windows 10, szerintetek milyen?



2015. nov. 3. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
szar
2015. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
37%
Még azon a napon visszatettem a Win7-et a gépre.
2015. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
46%
Fos.
2015. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejott, de az Edget nem hasznalom, ekkora gyorsulast sem figyeltem meg:)
2015. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3 napon belül visszaálltam 8.1-re.
2015. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is sokkal gyorsabb a gépem, és szerintem marha jó :) (tesztelő is voltam, előtte xp volt a gépen)
2015. nov. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én már rég váltottam win7-ről win 8-ra, aztán 8.1-re. Sokkal jobban meg vagyok elégedve a win8.1-el. Nincs start menü... nagy kaland. Annyira megszoktam, hogy nem is hiányzik. (persze lehet letölteni hozzá, feleslegesnek tartottam) A csempéket meg már nagyon rég láttam. Csak akkor látom, ha netán rámennék a start menü helyére, vagy pedig a windows gomb megnyomásával.

Sokkal gyorsabb, mint a 7.


A 10 pedig a windows 7 és 8 keveréke. Megmaradtak a csempék a start menübe beágyazva, és a gyorsasága. Sok hasznos funkciót raktak bele, de még se vagyok megelégedve. Bevallom nem sokat teszteltem, az én gépemen még nem volt rajta. Ígéretesnek tűnt, de valahogy mégse, úgy érzem még van mit javítani rajta (lehet azóta kapott már frissítéseket)

Szokatlan volt ismét a start menü (nekem). Böngésző se rossz, de nem használnám. Maradok a Chromenál.

Illetve a 10 próbálná a kalózkodást is vissza szorítani, ami részben pozitív, részben nem. De minden esetben a gépem ne olyan intenzíven ellenőrizgesse, hogy mit tartok rajta...

Nem tudom mennyi valósult meg belőle, de úgy hallottam, hogy nyíltan kijelentették, hogy részletes statisztikát vezetnek, ki használ lopott programokat, stb.

Rákerestem, hirtelenjében ezt a cikket találtam:

[link]


Persze elég sok oldal és program is készít statisztikát, de azért érted...


Nem mondom, hogy rossz. A windows 8 hibáiból tanultak, javították. Lásd: pl. visszarakták a start menüt, ami sok embernek problémát okozott a hiánya - esetleg a csempék nem tetszettek. De lényegében nem is egy operációs rendszerről beszélünk, hanem egy platformról.

Egy ideig maradok a win8.1-nél. Még várok egyelőre, hogy mi lesz vele.

Mindig lesz olyan, akinek nem tetszik, neked kell megfelelnie. Ami nálam hiba az nálad nem feltétlenül.

Tényleg sok pozitív dolog van benne, csak ott van néhány negatívum, amiért az mondom, hogy inkább nem. Maradok az elődjénél :)

2015. nov. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8.1-ről váltottam, és nagyságrendekkel jobb. Voltak olyan pl játékok a gépen, amiknél kompatibilitási módot kellet állítani, hogy fusson rendesen. 10 alatt ilyen nincsen. Nálam sokkal gyorsabb az egész rendszer. Én teljesen elégedett vagyok vele.
2015. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elöször windows 7-et használtam, de elegem lett mert folyton ....program nem válaszol
2015. nov. 4. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!