Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért áll le minden (offline)...

Miért áll le minden (offline) játék egy bizonyos idő után?

Figyelt kérdés

Ne ma gépem miatt van. Ez évek óta mindig megtörténik. Nem létezik hogy apukám asztalija , az én laptopom, és egy másik asztali hibás, problémás, stb.. Karban is van tartva.

Arra gondolok amikor egy játék egy bizonyos játékidő eltelte után (empire total war 140 óra után, míg napoleon total war 20 óra után) leáll. Ha újratelepítem megint jó, csak a mentéseimet nem tudom használni. (Kimásoltam a mentéseimet és visszahelyeztem a frissen telepítettbe, akkor sem ment) Eleinte kisebb hibák már jelzik a közeledtét a leállásnak: lassabb töltés, néha nem tölt be csata hanem kidob. A végső stádium hogy betöltöm a mentést és vagy be se tölti és kidob, vagy modjuk nem enged csatát vívni (csak számítógéppel, az meg egy kalap xar). Vagy a kör végén nem megy tovább egyszer csak. Évek óta szenvedek tőle. A gyártóknak miért lenne érdeke (kalóz és fizetett is csinálta), hisz újratelepítem és megint jó. Miért lenne jó nekik hogy nem tudom jól befejezni a kampányomat?



2015. nov. 5. 07:21
 1/1 A kérdező kommentje:
Online játékoknál SOSEM csinálja. (Starcraft 2, CS GO, WOT ,WOWS ,WOWP
2015. nov. 5. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!