Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft 1.9 Ez miért van?...

Minecraft 1.9 Ez miért van? Többi lent

Figyelt kérdés
Frissítettem a minecraftot 1.9-re (snapshot 15w44) és teljesen megváltozott a harcrendszer játszhatatlan a páncélom alig véd valamit,a csontváz sprintel és sokkal pontosabban gyorsabban intenzívebben lő,a creeper inteligensebb lett és a hátam mögött robban fel (úgy hogy az meg is öl még ha vaspáncél is van rajtam) és karddal szinte semmit sem sebzek gyémántkarrdal kb 10-15ször kell megütnöm egy malacot amire meghal. Valaki írja le,hogy mi ez! Ez csak egy bug? Vagy esetleg örökre ez a borzasztó harcrendszer marad? Előre is köszi! Ha marad szerintem nincs értelme továb játszanom...

2015. nov. 5. 19:56
 1/5 Jófej:D ***** válasza:
Ez marad. Nagyon átalakították a harvrendszert. Én még nem játszottam vele, da valahogy úgy kell hogy mindig meg kell várni hogy a fegyvered visszatöltödjön mert csak akkor lehet normális erővel ütni... Úgyhogy mostmár nem lehet össze vissza csapkodni (kattintgatni) mint régen. Pajzs is van már. Mostmár csak ésszel lehet küzdeni... (Azért nem kell ehhez sem sok :)) A többi dolog még változhat, mivel ez csak egy snapshot, de valószínűleg nem fognak dolgokat kivenni, csak hozzáadni és a meglévőkön kisebb változtatásokat csinálni.
2015. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 adventurer111 ***** válasza:
Sajnos ez fog maradni. Ahogy az előző is mondta már nem csak abból áll a harc hogy kattintgatsz hanem például pajzzsal kell védekezni ami nagyon sok sebzést nyel el például a nyilak ellen teljesen véd és ha jól tudom a kard lenyomva tartásával(bal click) tudsz erőt belevinni az ütésbe és úgy már egész jól sebez.
2015. nov. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat megy a zold!  Meg az lenne a kerdesem,hogy ha egy regebben generalt end-et toltok be ahol mar megoltem a sarkanyt ott megoldhato-e hogy el jussak az end dungeonokhoz? (Ugye amik most 1.9-ben jottek be) csak mert meg kene jelennie egy uj portalnak ami el visz oda. A valaszokat elora is koszi! 😄
2015. nov. 6. 22:25
 4/5 Dragonborn9997 válasza:
azért változotteg a harcrendszer,mert tudtak hackelni.pl pvpben.plusz nem is látványos,me életszerű,hogy ahányat kattintasz,annyi sebzést viszeel be.
2015. nov. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nyugi nem bug. Szerintem ez jobb,mert így túl könnyű és unalmas volt és azt hallottam, hogy SkyPvP-n azok nyertek inkább, akinek volt aranyalmája,meg Enchant cucca és a kezdők hamar feladták és végre lehet taktikázni.
2015. nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!